Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Yugo Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Yugo | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

18 Maj 03:10 Makina  ·  Yugo  ·  Yugo In L  ·  Lushnjë

SHITET

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Dhj 10:14 Makina  ·  Yugo  ·  Yugo Ciao  ·  Elbasan

Shitet golf 6 look gti

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Dhj 08:04 Makina  ·  Yugo  ·  Yugo 45  ·  Elbasan

BLEJ MAKINA ME CMIME OKAZION nga 500€ deri2500€

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Dhj 09:05 Auto sallon Makina  ·  Yugo  ·  Yugo 45  ·  Tiranë

Warriorr MS600 single row

76 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
10 Tet 16:27 Makina  ·  Yugo  ·  Yugo 45  ·  Tiranë

Makina me qera

Viti: 2010
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
19 Sht 19:00 Makina  ·  Yugo  ·  Yugo Cabrio  ·  Tiranë

Super motor

4 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Sht 20:18 Makina  ·  Yugo  ·  Yugo 55  ·  Korçë

514

Viti: 1996
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
14 Gush 08:24 Makina  ·  Yugo  ·  Yugo In L  ·  Kavajë

Dumdum

1 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Shk 21:13 Makina  ·  Yugo  ·  Yugo 55  ·  Tiranë

Kama 2007

2 800 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
06 Shk 20:37 Makina  ·  Yugo  ·  Yugo 65  ·  Krujë

makin elektrike

7 500 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Dhj 19:51 Makina  ·  Yugo  ·  Yugo 45  ·  Lushnjë

Shitet per asye mos perdorimi

1 500 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Nën 15:07 Makina  ·  Yugo  ·  Yugo 60  ·  Shkodër

Kamjon IFA L60

14 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
20 Sht 20:07 Makina  ·  Yugo  ·  Yugo 60  ·  Mallakastër

New holland

1 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Maj 21:09 Makina  ·  Yugo  ·  Yugo Ciao  ·  Tiranë

She's veja 900cc gaz.benzin

3 500 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Dhj 13:27 Makina  ·  Yugo  ·  Yugo 45  ·  Tiranë

koma

130 LEK

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Dhj 04:52 Makina  ·  Yugo  ·  Yugo 45  ·  Shkodër

Shitet kamioncina Kama viti 2009

4 500 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
04 Tet 19:19 Makina  ·  Yugo  ·  Yugo Tempo  ·  Tiranë

super gjendje

15 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Sht 10:17 Makina  ·  Yugo  ·  Yugo 45  ·  Kukës

Kama

35 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Korr 17:23 Makina  ·  Yugo  ·  Yugo 45  ·  Tiranë

Aparat oksigjeni 500 euro

500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Pri 13:24 Makina  ·  Yugo  ·  Yugo 45  ·  Pogradec

NDEROHEN ME MAKIN

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Shk 18:41 Makina  ·  Yugo  ·  Yugo Tempo  ·  Tiranë

Makineri Mermeri Okazion

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Jan 21:16 Makina  ·  Yugo  ·  Yugo 45  ·  Korçë

Shitet ose nderohet 3000 lek

3 000 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Jan 19:09 Makina  ·  Yugo  ·  Yugo 45  ·  Mirditë

Motokarro

900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Nën 20:06 Makina  ·  Yugo  ·  Yugo Tempo  ·  Korçë

Okazion

25 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Tet 00:20 Makina  ·  Yugo  ·  Yugo Ciao  ·  Elbasan

Blejme makina 500 deri 1000 euro

500 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Sht 21:40 Makina  ·  Yugo  ·  Yugo Cabrio  ·  Kukës

passat

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Korr 23:14 Makina  ·  Yugo  ·  Yugo 65  ·  Berat

Minibus iveco daily

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Korr 11:40 Makina  ·  Yugo  ·  Yugo Tempo  ·  Tiranë

Okazion Ora 50€, e sapo ardhur nga Italia.

50 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: > 500 000
25 Maj 14:24 Makina  ·  Yugo  ·  Yugo Ciao  ·  Vlorë

SHITET KAMA

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
24 Maj 23:13 Makina  ·  Yugo  ·  Yugo 55  ·  Bulqizë

Ifa

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Maj 14:28 Makina  ·  Yugo  ·  Yugo Tempo  ·  Tiranë

Instagram 18.9k followers

120 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Shk 09:56 Makina  ·  Yugo  ·  Yugo 55  ·  Shkodër

Shitet

100 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Shk 23:16 Makina  ·  Yugo  ·  Yugo 55  ·  Shkodër

Shitet

100 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Dhj 22:15 Makina  ·  Yugo  ·  Yugo Tempo  ·  Durrës

Giani Ferrari

200 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Tet 12:49 Makina  ·  Yugo  ·  Yugo Ciao  ·  Tiranë

Gjera antike

Viti: 50-at
Kilometrazha: > 500 000
11 Tet 11:00 Makina  ·  Yugo  ·  Yugo Ciao  ·  Librazhd

shitet

1 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Gush 15:44 Makina  ·  Yugo  ·  Yugo Tempo  ·  Durrës

Yugo Tempo dizel

25 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
11 Mar 13:14 Makina  ·  Yugo  ·  Yugo In L  ·  Lezhë

Super Gjendje

800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Mar 15:57 Makina  ·  Yugo  ·  Yugo 45  ·  Mat

2 hoverboard 250 mij lek

250 LEK

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Shk 12:27 Makina  ·  Yugo  ·  Yugo In L  ·  Tiranë

Mjet Transporti

34 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Mar 10:50 Makina  ·  Yugo  ·  Yugo 55  ·  Tiranë

Okazzion

399 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Shk 09:51 Makina  ·  Yugo  ·  Yugo 45  ·  Sarandë

xhip jepet per pjes

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Nën 09:48 Makina  ·  Yugo  ·  Yugo 45  ·  Devoll

aparat akullore carpixhan

120 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Sht 20:36 Makina  ·  Yugo  ·  Yugo 55  ·  Vlorë

OKAZION BAGAZHIER SUPER GJENDJE

275 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Sht 20:48 Makina  ·  Yugo  ·  Yugo 65  ·  Berat

Shes makinen zistb

8 000 EUR

Viti: 50-at
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Shk 14:00 Makina  ·  Yugo  ·  Yugo 45  ·  Kavajë

Shitet

2 700 LEK

Viti: 1986
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Mar 20:58 Makina  ·  Yugo  ·  Yugo Ciao  ·  Berat

Yugo Ciao -97

370 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Yugo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione