Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura UAZ Të gjitha në Shqipëria

Hunter , 2
Patriot , 1
Pickup , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | UAZ | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

11 Mar 06:41 Makina  ·  UAZ  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Shitet Sobe Gize

450 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
24 Nën 20:20 Makina  ·  UAZ  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Pjese GAZ 69 / 51 ZIS ZIL

1 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Gush 17:36 Makina  ·  UAZ  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

UAZ Cargo 4x4 viti 2018

12 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Maj 16:25 Makina  ·  UAZ  ·  Model tjeter  ·  Durrës

Shitet Mahindra KUV 100nxt 1.2 benzine-gaz 2019

12 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Pri 21:03 Makina  ·  UAZ  ·  Model tjeter  ·  Durrës

Volkswagen t2 Gaz volga

Viti: 70-at
Kilometrazha: > 500 000
09 Dhj 10:20 Makina  ·  UAZ  ·  Model tjeter  ·  Vlorë

FSC ZUK lublin model 1959

Viti: 70-at
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
29 Nën 07:27 Makina  ·  UAZ  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Shitet

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Sht 12:55 Makina  ·  UAZ  ·  Pickup  ·  Tiranë

SHITET GOLF 3 NE GJENDJE SHUME TE MIRE

2 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Korr 10:32 Makina  ·  UAZ  ·  Model tjeter  ·  Tepelenë

betoniere merlo

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Korr 02:19 Makina  ·  UAZ  ·  Pickup  ·  Bulqizë

dsggddd

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Qer 11:55 Makina  ·  UAZ  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Vetur antike

1 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
03 Qer 00:33 Makina  ·  UAZ  ·  Model tjeter  ·  Kukës

UAZ gaz 69

7 500 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Dhj 12:52 Makina  ·  UAZ  ·  Model tjeter  ·  Lushnjë

Zetor nafte 3011

Viti: 60-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Nën 17:44 Makina  ·  UAZ  ·  Model tjeter  ·  Sarandë

Bç 212

12 000 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Gush 23:58 Makina  ·  UAZ  ·  Model tjeter  ·  Kavajë

GAZ 69 RUS

12 000 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Korr 12:37 Makina  ·  UAZ  ·  Patriot  ·  Tiranë

Specisiske periveko

70 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Pri 18:35 Makina  ·  UAZ  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Iveco

4 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 23:49 Makina  ·  UAZ  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Shitet Gaz Volga 21

14 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Nën 08:36 Makina  ·  UAZ  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Shitet Gaz Volga 21

17 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 50-at
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Tet 11:29 Makina  ·  UAZ  ·  Model tjeter  ·  Durrës

Gaz 63 viti 1960

5 500 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
03 Gush 10:45 Makina  ·  UAZ  ·  Hunter  ·  Pogradec

Ifa l50

Viti: 1981
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Korr 09:30 Makina  ·  UAZ  ·  Hunter  ·  Tiranë

Gaz 69. BJ 12

4 000 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | UAZ | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione