Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura TVR Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | TVR | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

13 Pri 19:37 Makina  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Punesim sezonal ne kroaci

1 111 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: > 500 000
07 Pri 08:35 Makina  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

SHITET NDERROHET

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Mar 21:45 Makina  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Punesim ne europe

1 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Mar 13:54 Makina  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Punesim ne europe

1 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Shk 19:34 Makina  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Punesime_sezonale_ne_kroaci

11 111 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Shk 19:26 Makina  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Punesime_sezonale_ne_kroaci

11 111 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Shk 19:23 Makina  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Punesime_sezonale_ne_kroaci

Viti: 2023
Kilometrazha: > 500 000
04 Jan 20:00 Makina  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Punesime_sezonale_ne_kroaci

1 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Dhj 12:28 Makina  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

SHITET TREN ELEKTRIK

1 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Maj 15:21 Makina  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Fier

shitet

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Maj 22:07 Makina  ·  TVR  ·  Chimaera  ·  Tiranë

Zzz

11 LEK

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
10 Maj 22:46 Makina  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Punesohu_ne_kroaci_2023

1 200 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Maj 15:55 Makina  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Punesohu_ne_kroaci_2023

5 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Mar 01:03 Makina  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Punesohu_ne_kroaci_2023

1 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Dhj 13:21 Makina  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Shitet kamioncine IVECO

13 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Tet 20:15 Makina  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

O K A Z I O N !!!!! Rroba butiku cilesi PREMIUM

300 000 LEK

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Pri 21:06 Makina  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Pogradec

Ifa l60

12 000 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Nën 12:30 Makina  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Bulqizë

Shitet

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Mar 13:05 Makina  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Iveco Daily 35c 90.000 km OKAZION!!!

11 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
22 Mar 15:47 Makina  ·  TVR  ·  Chimaera  ·  Tiranë

Biciklete okazion

50 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Jan 08:29 Makina  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

whsap wiber

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
16 Shk 17:53 Makina  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Kukës

Sprind

3 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Tet 17:31 Makina  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

Golf 4 benzine+gaz 1999

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Sht 12:26 Makina  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Fier

Shiten lopet te mira

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Sht 18:26 Makina  ·  TVR  ·  Chimaera  ·  Dibër

VW Golf 5 -09

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Maj 23:53 Makina  ·  TVR  ·  Chimaera  ·  Tiranë

Biciklet 26

145 LEK

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Maj 10:43 Makina  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Fier

Karrotrec

250 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Pri 12:12 Makina  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

Shitet Autobuz Man

20 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Pri 12:12 Makina  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

Shitet autobuz Temsa Viti 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Pri 11:09 Makina  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

antene interneti Ac

45 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Shk 18:08 Makina  ·  TVR  ·  Tuscan  ·  Tiranë

Biçikletë 29

45 000 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Shk 18:01 Makina  ·  TVR  ·  Tuscan  ·  Korçë

Bicikletë 29

45 000 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Shk 17:29 Makina  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Mat

Shitet bjellorus

9 LEK

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Nën 12:14 Makina  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Shkodër

Iveko

4 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Gush 20:55 Makina  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

Ore d'ore.floriri

5 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Gush 15:39 Makina  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Shitet autobus TEMSA

29 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Pri 22:50 Makina  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Vlorë

Bilardo italiane

200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Shk 18:55 Makina  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Vlorë

disqe alumini

130 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Nën 00:54 Makina  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

Parfume te ndryshme

4 000 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Korr 20:08 Makina  ·  TVR  ·  Tuscan  ·  Elbasan

Vw sharan -02

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | TVR | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione