Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Suzuki SX4 Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Suzuki SX4 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:24 Auto sallon Makina  ·  Suzuki  ·  SX4  ·  Fier

Suzuki SX4-4X4 diesel

3 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
14 Pri 14:22 Auto sallon Makina  ·  Suzuki  ·  SX4  ·  Durrës

SUZUKI S/4X4 NAFTE 1.9 MANUAL 6+R VITI 2007 ME DOGANE NE SUP

5 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
26 Mar 06:54 Makina  ·  Suzuki  ·  SX4  ·  Fier

Suzuki SX4 viti 2009 1.6 nafte

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Mar 06:32 Makina  ·  Suzuki  ·  SX4  ·  Tiranë

Shitet

4 500 EUR

21 Jan 14:14 Makina  ·  Suzuki  ·  SX4  ·  Vlorë

shitet

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Jan 20:30 Makina  ·  Suzuki  ·  SX4  ·  Durrës

SUZUKI 4X4 SUPER ME DOGANE TE PAGUAR 0689400000

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 16:26 Makina  ·  Suzuki  ·  SX4  ·  Sarandë

❌shitet ❌

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Nën 10:02 Makina  ·  Suzuki  ·  SX4  ·  Tiranë

Suziki sx4

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Nën 09:01 Makina  ·  Suzuki  ·  SX4  ·  Durrës

4X4 1.6 BENZIN MOTORR I THJESHT 0689400000

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Gush 11:55 Makina  ·  Suzuki  ·  SX4  ·  Tiranë

����Shitet Suzuki SX4 1.9 Nafte OKAZION����3700 euro

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Korr 20:04 Makina  ·  Suzuki  ·  SX4  ·  Kukës

Suzuki SX4 4wd 2.0 TDI viti 2013

6 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Maj 22:21 Makina  ·  Suzuki  ·  SX4  ·  Tiranë

Shitet

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Maj 09:57 Makina  ·  Suzuki  ·  SX4  ·  Tiranë

suzuki sx4

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Pri 23:16 Makina  ·  Suzuki  ·  SX4  ·  Tiranë

Suzuki

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 22:24 Makina  ·  Suzuki  ·  SX4  ·  Tiranë

Makina e mire

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 15:38 Makina  ·  Suzuki  ·  SX4  ·  Kavajë

Suzuki SX4 2010

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 07:11 Makina  ·  Suzuki  ·  SX4  ·  Tiranë

SUZUKI. SX4 .4X4

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Jan 16:19 Makina  ·  Suzuki  ·  SX4  ·  Durrës

Suzuki

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Jan 19:48 Makina  ·  Suzuki  ·  SX4  ·  Pogradec

U shit flm Suzuki sx4

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 22:10 Makina  ·  Suzuki  ·  SX4  ·  Pogradec

Suzuki sx4✅

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Jan 15:08 Makina  ·  Suzuki  ·  SX4  ·  Krujë

sx4

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Dhj 15:13 Makina  ·  Suzuki  ·  SX4  ·  Pogradec

Suzuki sx4✅

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Dhj 21:36 Makina  ·  Suzuki  ·  SX4  ·  Pogradec

Shitet suzuki sx4

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Dhj 09:15 Makina  ·  Suzuki  ·  SX4  ·  Krujë

Suzuki

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Nën 18:57 Makina  ·  Suzuki  ·  SX4  ·  Korçë

Shitet cf.moto

10 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Nën 18:57 Makina  ·  Suzuki  ·  SX4  ·  Korçë

Cf.moto..shitet

11 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Nën 18:57 Makina  ·  Suzuki  ·  SX4  ·  Korçë

Shitet

14 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Tet 22:05 Makina  ·  Suzuki  ·  SX4  ·  Pogradec

Suzuk

3 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Sht 20:49 Makina  ·  Suzuki  ·  SX4  ·  Elbasan

Shitet

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Sht 16:07 Makina  ·  Suzuki  ·  SX4  ·  Fier

OKAZION Shitet suzuki 4x4 me letra

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Sht 16:07 Makina  ·  Suzuki  ·  SX4  ·  Fier

OKAZION Shitet suzuki 4x4 me letra

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Gush 11:53 Makina  ·  Suzuki  ·  SX4  ·  Tiranë

Suzuki sx4 super okazion 170.000km

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Gush 17:08 Makina  ·  Suzuki  ·  SX4  ·  Fier

OKAZION Shitet suzuki 4x4

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Gush 22:36 Makina  ·  Suzuki  ·  SX4  ·  Vlorë

suzuk

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Pri 16:14 Makina  ·  Suzuki  ·  SX4  ·  Elbasan

suzuki

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Pri 14:32 Makina  ·  Suzuki  ·  SX4  ·  Elbasan

Suzuki

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Pri 00:20 Makina  ·  Suzuki  ·  SX4  ·  Berat

Shesh makinen

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Jan 06:39 Makina  ·  Suzuki  ·  SX4  ·  Korçë

Super gjendje

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Nën 15:57 Makina  ·  Suzuki  ·  SX4  ·  Fier

Shitet suzuki 4x4

47 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Sht 21:17 Makina  ·  Suzuki  ·  SX4  ·  Tiranë

Suzuki SX4

123 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Gush 18:29 Makina  ·  Suzuki  ·  SX4  ·  Fier

OKAZION SHITET SUZUKI 4X4

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Gush 15:09 Makina  ·  Suzuki  ·  SX4  ·  Fier

Shitet suzuki 2007 4x4

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Gush 08:46 Makina  ·  Suzuki  ·  SX4  ·  Durrës

Suzuki 1.9 Nafte

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 15:29 Makina  ·  Suzuki  ·  SX4  ·  Mat

Suzuki

1 800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Korr 21:21 Makina  ·  Suzuki  ·  SX4  ·  Fier

Shitet suzuki 2007

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Qer 18:58 Makina  ·  Suzuki  ·  SX4  ·  Berat

shitet

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Maj 15:44 Makina  ·  Suzuki  ·  SX4  ·  Elbasan

0682981754 4x4 Okazion Shitet Suzuki SX4 1.9 Nafte viti 2008

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
18 Maj 15:22 Makina  ·  Suzuki  ·  SX4  ·  Fier

Shitet Suzuki SX4 2007

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Pri 16:04 Makina  ·  Suzuki  ·  SX4  ·  Tiranë

shitet okazion suzuki sx4 4x4 me buton

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Pri 17:47 Makina  ·  Suzuki  ·  SX4  ·  Durrës

Shitet fuoristrad 2008 Nafte

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Suzuki SX4 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione