Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Ssangyong Të gjitha në Shqipëria

Actyon , 32
Family , 14
Korando , 68
Kyron , 108
MUSSO , 18
REXTON , 239
Rodius , 18
Tivoli , 4

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Ssangyong | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:26 Makina  ·  Ssangyong  ·  REXTON  ·  Tiranë

Shitet Rexton 2.7 viti 2008

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:04 Makina  ·  Ssangyong  ·  Korando  ·  Elbasan

Ssangyoung Korando 2011

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:20 Auto sallon Makina  ·  Ssangyong  ·  Korando  ·  Elbasan

SHITET SSANGYONG KORANDO 4X4

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 10:19 Auto sallon Makina  ·  Ssangyong  ·  Korando  ·  Durrës

SSANGYONG KORANDO OKAZION

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 10:06 Auto sallon Makina  ·  Ssangyong  ·  Korando  ·  Tiranë

OKAZION SSANGYONG KORANDO

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 09:59 Auto sallon Makina  ·  Ssangyong  ·  Korando  ·  Durrës

SSANGYONG KORANDO OKAZION

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 09:58 Auto sallon Makina  ·  Ssangyong  ·  Korando  ·  Elbasan

SHITET SSANGYONG KORANDO

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 09:58 Auto sallon Makina  ·  Ssangyong  ·  Korando  ·  Tiranë

OKAZION SSANGYONG KORANDO 4X4

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
19 Maj 18:25 Makina  ·  Ssangyong  ·  Korando  ·  Tiranë

SSANGYONG KORANDO OKAZION

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
19 Maj 18:25 Makina  ·  Ssangyong  ·  Korando  ·  Fier

SHITET SSANGYONG KORANDO

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
19 Maj 18:25 Makina  ·  Ssangyong  ·  Korando  ·  Lushnjë

OKAZION SSANGYONG 4X4

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
19 Maj 17:39 Makina  ·  Ssangyong  ·  Korando  ·  Tiranë

SSANGUONG KORANDO OKAZION

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
19 Maj 17:39 Makina  ·  Ssangyong  ·  Korando  ·  Fier

SHITET SSANGYONG KORANDO

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
19 Maj 17:39 Makina  ·  Ssangyong  ·  Korando  ·  Lushnjë

OKAZION SSANGYONG KORANDO

9 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
19 Maj 13:36 Auto sallon Makina  ·  Ssangyong  ·  Korando  ·  Tiranë

SSANGYONG KORANDO

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
19 Maj 13:36 Auto sallon Makina  ·  Ssangyong  ·  Korando  ·  Vlorë

SSANGUONG KORANDO

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
19 Maj 13:36 Auto sallon Makina  ·  Ssangyong  ·  Korando  ·  Tiranë

SSANGYONG KORANDO 4X4

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
19 Maj 13:36 Auto sallon Makina  ·  Ssangyong  ·  Korando  ·  Vlorë

SSANGYONG KORANDO 4X4

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
03 Maj 20:57 Makina  ·  Ssangyong  ·  Model tjetër  ·  Sarandë

Autobus Skania ,

32 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: > 500 000
03 Maj 17:46 Makina  ·  Ssangyong  ·  Korando  ·  Fier

Xhip 4x4

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Maj 17:43 Makina  ·  Ssangyong  ·  Korando  ·  Fier

Xhip 4x4

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Pri 14:06 Makina  ·  Ssangyong  ·  Family  ·  Tiranë

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Pri 04:58 Makina  ·  Ssangyong  ·  REXTON  ·  Tiranë

OKAZION AUTOMAT REXTON

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 12:11 Makina  ·  Ssangyong  ·  REXTON  ·  Kavajë

Shitet Nderrohet Rexton 2.7 Naft viti 2004 Manual

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Pri 19:29 Makina  ·  Ssangyong  ·  REXTON  ·  Tiranë

Rexton 2015

17 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Pri 04:17 Makina  ·  Ssangyong  ·  REXTON  ·  Tiranë

OKAZION AUTOMAT REXTON

3 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 22:02 Makina  ·  Ssangyong  ·  Korando  ·  Pogradec

SAGYONG KORANDO VITI 98/99 2.5 NAFT MOTORR BENZI

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 21:57 Makina  ·  Ssangyong  ·  REXTON  ·  Sarandë

Shitet okazion!!

123 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Mar 23:23 Makina  ·  Ssangyong  ·  Family  ·  Tiranë

Ssangyong 4*4

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
30 Mar 09:48 Makina  ·  Ssangyong  ·  REXTON  ·  Tiranë

OKAZION AUTOMAT REXTON 4500 EURO i padiskutueshem

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 22:11 Makina  ·  Ssangyong  ·  Kyron  ·  Vlorë

ssangyong

4 200 EUR

28 Mar 14:18 Makina  ·  Ssangyong  ·  REXTON  ·  Sarandë

Shitet okazion

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Mar 13:08 Makina  ·  Ssangyong  ·  REXTON  ·  Fier

Rexston Automat

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 11:44 Makina  ·  Ssangyong  ·  Model tjetër  ·  Pogradec

Shitet kamiocina vetshkarkuese.

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
29 Shk 18:22 Makina  ·  Ssangyong  ·  Rodius  ·  Durrës

Autobus Skania Setra

29 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: > 500 000
25 Shk 15:45 Makina  ·  Ssangyong  ·  MUSSO  ·  Kavajë

Autobus Skania Setra

28 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: > 500 000
15 Shk 20:39 Makina  ·  Ssangyong  ·  REXTON  ·  Tiranë

Shitet Rexton 2016

17 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Shk 14:47 Makina  ·  Ssangyong  ·  Korando  ·  Lushnjë

Ssanggyong Korando

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Jan 22:09 Makina  ·  Ssangyong  ·  Model tjetër  ·  Lushnjë

Pick-up

7 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Jan 18:13 Makina  ·  Ssangyong  ·  Kyron  ·  Tiranë

Vendo auto suv Ssangyong kyron

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Jan 19:56 Makina  ·  Ssangyong  ·  Actyon  ·  Berat

Ssangyong Actyon 4+4, 230 viti 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 08:43 Makina  ·  Ssangyong  ·  REXTON  ·  Tiranë

NUK JAM TREGTAR MAKINASH

29 990 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
18 Jan 17:54 Makina  ·  Ssangyong  ·  REXTON  ·  Tiranë

SHUME PAK I PERDORUR

30 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
16 Jan 18:29 Makina  ·  Ssangyong  ·  REXTON  ·  Tiranë

SHITET PER ARSYE MOS PERDORIMI

30 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
13 Jan 22:48 Makina  ·  Ssangyong  ·  Actyon  ·  Shkodër

Foristrada 4x4 song jong Mercedes 1.9 naft 08.

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Jan 16:45 Makina  ·  Ssangyong  ·  Actyon  ·  Lushnjë

Shitet mundesi nderrimi

4 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Dhj 21:36 Makina  ·  Ssangyong  ·  Kyron  ·  Tiranë

Okazion

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Dhj 15:52 Makina  ·  Ssangyong  ·  REXTON  ·  Elbasan

Rexon Viti 2010

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Dhj 11:37 Makina  ·  Ssangyong  ·  REXTON  ·  Elbasan

Rexon Viti 2010

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Nën 04:45 Makina  ·  Ssangyong  ·  Kyron  ·  Lezhë

Ssangyong Kyron

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Ssangyong | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione