Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

classe a - Makina Të gjitha në Shqipëria

Opel , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe classe a,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj classe a Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

17 Qer 22:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Tiranë

Shitet Mercedes-Benz C230 4matic Benzin/Gaz

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 19:45 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Tiranë

MERCEDES A CLASSE 200 CDI AUTOMATIK KLIMA

10 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
04 Qer 22:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Okazion - 0694749400

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Qer 16:07 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

MB -A Classe 180 Nafte Automat

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
13 Maj 17:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Durrës

Mercedes A Classe 1.7 Avangarde

12 999 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Jan 04:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

Shitet A Classe

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Jan 14:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Tiranë

A classe

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Jan 22:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Elbasan

A klas

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Dhj 11:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Lushnjë

A 180 CDI A KLAS

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Nën 18:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Korçë

a classe 180 cdi nafte automatik

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Gush 12:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Vlorë

benz A Classe Gaz Benzinë

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 12:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Lushnjë

A CLASSE 180 CDI AUTOMAT

3 500 EUR Çmimi me zbritje

13 Pri 18:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Shkodër

Mercedes Benz A classe AMG

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 16:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Elbasan

Shitet

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 23:53 Makina  ·  Gjirokastër

Mercedes-Benz Classe A

12 Dhj 22:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Shitje

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 11:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Elbasan

Shitet

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 01:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

Mercedes-Benz C-Classe C180T Compressor

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
11 Maj 14:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Shitet A-Class 2006 OKAZION

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Maj 00:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Durrës

❌OKAZION❌

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Pri 19:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Tiranë

Mercedes Benz Classe A

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Dhj 14:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Mercedes benz a classe

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Tet 14:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Pogradec

A 170 pjese

100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Tet 09:29 Makina  ·  Opel  ·  Agila  ·  Librazhd

Opel Agila 1.6

900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Sht 13:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Vlorë

Mercedes a classe okazion

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 21:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Elbasan

Mercedes classe a 180

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Qer 15:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Shkodër

A classe 170 lungo

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Maj 15:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Kavajë

Mercedes Benz A180 cdi 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 22:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Durrës

A class automat

15 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Pri 12:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 150  ·  Elbasan

SHITET Mercedez-Benz A class Benzin-Gaz��

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Pri 20:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Fier

Mercedes classe A180

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 17:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

MERCEDES Classe A 180

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Mar 17:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Elbasan

����SHITET!! A-classe Coupe. 1.6 Nafte. Sapo ka ardhur ����

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Shk 13:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Librazhd

Mercedes A-classe 200 Diesel

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Shk 09:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Shkodër

Mercedes classe a

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Dhj 11:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 150  ·  Durrës

Mercedes-Benz classe A

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Dhj 10:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Mercedes classe a automat

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Dhj 10:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Durrës

A classe

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Tet 11:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Tiranë

A klas

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Sht 15:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 150  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ A 150 Gaz /Benzin

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Korr 10:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Fier

Mercedes A 180 CDI

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Qer 14:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

Okazion, A Classe, manual 2001

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Shk 23:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Fier

Benz classe A

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Shk 23:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Fier

Benz classe A avangarde

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Shk 16:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Durrës

Shitet A - classe

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Dhj 11:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Shkodër

classe a 170 lungo

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Dhj 17:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 150  ·  Lushnjë

MERCEDES BENZ A CLASSE,VITI 2005 1.5, GAS-BENZIN

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Tet 09:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Krujë

Mercedes A classe 170 dizel 2002

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Tet 10:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Elbasan

Benz classe A 200 automat viti 2006

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Tet 21:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Vlorë

C200 Blue Efficience

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj classe a | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione