Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

X5 4.8i - Makina Të gjitha në Shqipëria

BMW , 23

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe X5 4.8i,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj X5 4.8i Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Mar 20:04 Makina  ·  BMW  ·  X5 M  ·  Tiranë

BMW X5 4.8i

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
07 Maj 00:18 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Elbasan

BMW X5 4.8i xdrive M

10 000 EUR

05 Sht 18:34 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Bmw x5 ne shitje

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Maj 16:11 Makina  ·  BMW  ·  M5  ·  Lezhë

⛔️Shitet ose Nderrohet ⛔️Bmw X5

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 13:54 Makina  ·  BMW  ·  X5 M  ·  Lezhë

⛔️Shitet BMW X5 4.8i ⛔️

10 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Dhj 09:03 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

��Okazion�� Bmw X5 4,8i Gaz

9 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Dhj 07:39 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

BMW X5 Okazion per cach.

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Nën 09:31 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

BMW X5 4.8i

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 01:44 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Shkodër

Bmw X5 4.8i

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Qer 15:12 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Bmw x5 4.8i

13 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Maj 16:31 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Shkodër

Bmw x5 4.8i x drive

13 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Maj 13:20 Makina  ·  BMW  ·  X5 M  ·  Tiranë

Bmw X5

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Maj 02:01 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Pogradec

bmw x5

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 11:38 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Shitet Bmw x5, 390KW, 4.8i & Nderrim

11 500 EUR

02 Tet 19:30 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tepelenë

BMW X5 4.8 Benzin/Gaz

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Korr 00:54 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Fier

BMW X5 4.8i Benzine/Gaz

13 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Shk 18:28 Makina  ·  BMW  ·  X5 M  ·  Kukës

BMW X5 2009 Panoramik

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Dhj 19:17 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Bmw X5 4.8i

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Tet 10:29 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

BMW X5 4.8i FULL OPTION

13 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Qer 18:03 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Bmw x5

15 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Pri 11:10 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Elbasan

Bmw X5

15 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Korr 08:12 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Vlorë

BMW X5 4.8i benzine+gaz

20 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
15 Maj 10:58 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Sarandë

OKAZION BMW X5 FULL OPTION

17 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj X5 4.8i | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione