Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Wolswagen Passat - Makina Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Wolswagen Passat,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Wolswagen Passat Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

30 Mar 10:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Wolswagen passat

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Maj 15:32 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Elbasan

Volswagen Passat 2014 _ Model Amerikan

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Jan 10:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Elbasan

Wolswagen passat

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Tet 23:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Passat

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Pri 22:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kukës

Wolswagen passat

1 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Gush 20:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkodër

Wolfswagen Passat

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 17:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

Shitet Wolswagen Passat 2.0 TDI 2013

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Jan 17:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Fier

VW Passat

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Dhj 16:22 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Devoll

VW Passat dizel

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Dhj 10:12 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kurbin

Shitet wolswagen passat 1.9 TDI Automatic

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Qer 11:17 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VW Passat dizel -01

3 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Dhj 12:09 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

Automjet

5 100 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Nën 01:34 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

OKAZION.... WOLSVAGEN PASSAT 2008

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Sht 19:23 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkodër

VW Passat 2002 automatike

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
27 Pri 21:55 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Passat

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 17:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VW Passat dizel

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Maj 13:58 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

wolswagen passat

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Jan 22:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Fier

VW Passat 1.9 TDI -99

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Dhj 11:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VW Passat i -06 2.0 TDI KAMBJO DSG

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Dhj 15:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Fier

VW Passat kambio DSG TRONIC 2.0 TDI

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Dhj 12:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VW Passat kambio DSG TRONIC 2.0 TDI -06

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Wolswagen Passat | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione