Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Volvo s60 benzin - Makina Të gjitha në Shqipëria

Volvo , 96

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Volvo s60 benzin,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Volvo s60 benzin Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

21 Pri 15:21
Linku:
Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Fier

OKAZION ! VOLVO S60 2012 2.5 BENZIN GAZ

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Dje 00:44 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Durrës

Volvo s60 Automat Benzin-Gaz

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Pri 15:21
Linku:
Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Fier

OKAZION ! VOLVO S60 2012 2.5 BENZIN GAZ

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Pri 09:27 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Durrës

Shitet volvo s60

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 09:21 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Tiranë

Volvo S60 2600€

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Mar 16:32 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Tiranë

Volvo S60

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
04 Mar 00:03 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Tiranë

Volvo S60 2012 Benzin/Gas

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Jan 17:07 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Tiranë

Volvo s60 benzin gaz okazion

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Dhj 08:51 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Tiranë

Volvo S60 2.4 Benzin Gaz

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Dhj 12:24 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Tiranë

Shitet

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 14:15 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Lushnjë

Shitet volvo S60

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Dhj 14:09 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Lushnjë

Volvo S 60

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Tet 22:49 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Tiranë

Volvo s60 gaz benzine

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
04 Tet 15:38 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Tiranë

❌❌VOLVO S 60 ❌❌

11 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
17 Sht 13:03 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Tiranë

Volvo s60 benzin 0697115019

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Gush 17:23 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Tiranë

Shitet Benzin Gaz

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Maj 09:44 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Tiranë

volvo s60 2.4 benzin gaz 2004

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Mar 14:22 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Tiranë

Volvo S60 Benzin / Gaz

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Mar 19:19 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Shkodër

Volvo s60 gaz benzin 2.4

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Mar 21:09 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Tiranë

Volvo S60

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Shk 08:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Shitet 9000€ ose ndrohet me volvo xc60/s60

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Jan 11:15 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Fier

Volvo s60 2.4 Benzin+Gaz

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Jan 17:10 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Lezhë

Volvo S60 plin-benzin 2.4

1 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 22:52 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Tiranë

Shitet

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Jan 20:40 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Tiranë

OKAZION!!! Shitet VOLVO S60 Benzin Gaz

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Tet 22:28 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Tiranë

Volvo s60

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Tet 21:22 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Tiranë

Shitet Volvo S60

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Sht 10:11 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Tiranë

Volvo S60

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Qer 23:52 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Tiranë

Volvo s60 Automat

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Maj 19:45 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Tiranë

volvo s60

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Maj 17:19 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Shkodër

Volvo s60

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Maj 13:19 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Tiranë

OKAZION! Volvo S60 3.0 Benzin/Gaz, Viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Maj 01:04 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Durrës

Volvo S60 Automatike B+Gaz Nderrohet

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Pri 12:46 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Tiranë

Volvo S60 2.5turbo B/Gaz Automat 4x4 2005

2 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 22:45 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Tiranë

Volvo S60 2.5T

3 500 EUR Çmimi me zbritje

31 Mar 22:27 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Fier

Shitet Volvo S60

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Shk 20:25 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Krujë

Volvo s60

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Shk 07:56 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Durrës

VOLVO-S60 2.4 AUTOMAT BENZIN-GAZ VITI 2004 “sapo targuar”

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 10:51 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Fier

Oferte Volvo S60 benzin gaz 2004

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Shk 12:47 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Durrës

volvo s60 benzin+gaz

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Jan 15:15 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Durrës

Volvo S60

4 399 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Jan 15:02 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Durrës

Volvo S60

4 399 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
06 Dhj 22:31 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Durrës

Volvo s60 okazion

1 234 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Dhj 16:38 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Tiranë

volvo s60

700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 19:01 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Durrës

Shitet per arsye mosperdirimi

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Nën 17:10 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Tiranë

Volvo S60 2.5 viti 2007

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Nën 12:36 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Tiranë

Volvo s60 2.5T benzin gas

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Tet 11:16 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Durrës

Okazion Volvo S60 Automatic

4 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Tet 11:16 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Durrës

Okazion Volvo S60

4 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Tet 11:16 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Durrës

Volvo S60 Automatic

4 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Sht 17:58 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Durrës

Shitet Volvo S60

4 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Volvo s60 benzin | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione