Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz ML-Class Të gjitha në Vlorë

ML 250 , 6
ML 270 , 80
ML 280 , 9
ML 300 , 6
ML 320 , 89
ML 350 , 103
ML 400 , 7
ML 420 , 3
ML 500 , 1
ML 55 AMG , 1
ML 63 AMG , 8

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Vlorë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 22:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 63 AMG  ·  Vlorë

MERCEDES BENZ ML63

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 14:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Vlorë

ML350 Nafte BLUTEC

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Vlorë

ML350 Nafte BLUTEC viti 12.2013 157.000 km ����

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Vlorë

ML350 Nafte Blutec Viti 12:2013 157.000 km ����

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Vlorë

Mercedes ML350 Nafte Viti 12/2013 ���� 157.000km

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 03:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Vlorë

��Mercedes ML350 Nafte Full Options Viti 2014 ���� ����

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 16:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 280  ·  Vlorë

SHITET

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 09:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Vlorë

������OKAZION������

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Maj 10:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Vlorë

Shitet ose nderrohet ML350 bluetec

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 19:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 280  ·  Vlorë

Shitet

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Pri 21:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Vlorë

Ml 350

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 08:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Vlorë

mersedes benz ML350 blutec 2009 7G

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 14:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 300  ·  Vlorë

OKAZION

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Pri 22:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 270  ·  Vlorë

mercede benz ML270

1 LEK

07 Pri 23:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 250  ·  Vlorë

Shitet ML 2014 250 nafte

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Mar 11:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Vlorë

Mercedes-benz Ml350 2013 okazzionnn per pak dit

15 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 11:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Vlorë

Benz ML

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 19:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Vlorë

Mercedes Benz ML 350 super gjendje

19 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Mar 20:59 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Vlorë

MERCEDES BENZ ML350

18 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
11 Mar 21:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Vlorë

Ml 350

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 12:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Vlorë

Ml350 Bluetec

14 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Mar 21:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Vlorë

Ml 350 okazion

1 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Shk 08:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Vlorë

Merdes-Benz ML350CDI 4Matic 2010

100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Shk 13:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Vlorë

ML 350 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Jan 16:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Vlorë

!!Shitet!! ML 320 CDI 4 MATIC

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 22:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Vlorë

Ml320

800 000 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Dhj 18:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Vlorë

Mercedes Benz ML 350 Blutec

20 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Dhj 12:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Vlorë

Shitet Mercedes Benz ML

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
29 Nën 16:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Vlorë

Ml 350 2010 mundesi nderrimi

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Nën 18:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Vlorë

��SHITET MERCEDES ML 350 FULL OPTION❗️

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 12:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Vlorë

mersedes benz M350 2012

15 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Nën 15:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Vlorë

Ml 350 2010

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 14:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Vlorë

��-Mercedes-Benz ML320 Shitet/Nderrohet 8000€

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 11:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Vlorë

Ml 320 bluetec

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Tet 15:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Vlorë

Mercedes ML 350 cdi _2010_FULL OPTIONS_

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Tet 17:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Vlorë

Shitet ML 350

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Tet 08:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 280  ·  Vlorë

Shitet ML 2008

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Tet 07:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Vlorë

Shitet ML 350

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Tet 21:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Vlorë

Mercedes-ML 320 Bluetec

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Tet 21:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Vlorë

Mercedes ML350 cdi Bluetec 2014 21.000€ mundesi nderrimi

21 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Tet 07:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Vlorë

Shitet ML 350

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Tet 19:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Vlorë

❌ Mercedes-Benz ❌ ML-350 Bluetec ❌

21 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Tet 07:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Vlorë

Shitet ML 350

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Tet 13:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Vlorë

Shitet ML 350 AMG

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Tet 00:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Vlorë

ML-320 4MATIC

7 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Tet 04:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Vlorë

Shitet ML350AMG

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Tet 06:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Vlorë

Shitet ML350 AMG

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Tet 20:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Vlorë

Shitet ML 320 CDI Diesel 4 Matic/Automat

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Tet 11:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Vlorë

SHITET ML350AMG

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Tet 12:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Vlorë

Mercedes Benz ML (Sherbimet konçesionar i bencit)

23 900 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione