Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz C 270 Të gjitha në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz C 270 | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Durrës

Okazion C.Elegance Super Makine 270

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 13:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Durrës

SHITET BENZ C270 AUTOMATIK 2005

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Sht 01:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Durrës

emigrimi

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
23 Gush 20:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Durrës

Mercedes

1 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Gush 01:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Durrës

AVANGART

3 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
01 Qer 13:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Durrës

C 270 cdi

2 000 EUR Çmimi me zbritje

13 Maj 19:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Durrës

C 270 cdi

2 400 EUR Çmimi me zbritje

20 Mar 23:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Durrës

Mercedes benz

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Mar 17:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Durrës

W203 c class 270

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Shk 07:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Durrës

✅Mercedez Benz C270 Manuale✅

3 299 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Jan 14:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Durrës

Mercedes benz automat

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Korr 23:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Durrës

shitet ndrrohet

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Korr 23:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Durrës

shitet ndrrohet

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Korr 23:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Durrës

shitet ndrrohet

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Korr 23:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Durrës

shitet ndrrohet

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Korr 23:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Durrës

shitet ndrrohet

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Qer 13:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Durrës

Cclass w203

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Qer 20:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Durrës

Cclass w203

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 09:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Durrës

Shitet C Class 270 Look Evo Panoramik e 2004-2005

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 19:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Durrës

C class 270 2004 Okazion

2 990 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Jan 17:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Durrës

Shitet makina

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
24 Sht 07:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Durrës

Mercedes benz c203

33 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Sht 10:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Durrës

Benz 270

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Korr 23:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Durrës

M.Benz C270 - Automatik

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Korr 14:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Durrës

Shitet Mercedes Benz E270CDI

1 200 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Maj 19:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Durrës

C270 nafte e 2005 avangarde . Gjendje perfekte

450 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 14:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Durrës

okazion

Viti: 2000
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
10 Pri 10:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Durrës

C Class 270...Full Opsion...Letra per 1 vit

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Mar 12:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Durrës

okazion C2.7cdi 2002 2600€

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Mar 12:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Durrës

C270 2002 Manual 2200€

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Jan 13:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Durrës

sprint

Viti: 2000
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
10 Jan 20:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Durrës

Mercedes c270 automat 2400€ okazionnn

2 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Jan 16:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Durrës

shitet

6 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
06 Jan 12:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Durrës

Benc c class

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Nën 22:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Durrës

Mercedes benz C270 look 06 full opsion!!!

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 11:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Durrës

C klas

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Sht 09:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Durrës

Mercedes C 270

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Korr 21:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Durrës

Mkina ne shitje

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
03 Korr 17:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Durrës

Mercedes Benz

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Shk 18:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Durrës

Shitet class 270 nafte 2003

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Jan 16:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Durrës

C klas automat

2 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Jan 08:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Durrës

Mercedes Benz

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Dhj 16:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Durrës

c class

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Dhj 17:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Durrës

Mercedes w203 c270

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 14:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Durrës

Maskarin e 211

30 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Tet 08:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Durrës

SUPER OKAZIONN�� MERCEDES BENZ C CLASS CDI

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Tet 17:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Durrës

Mercedes benz c class 270

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Gush 21:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Durrës

Mercedes benz w203 270 cdi

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Korr 16:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Durrës

Okazion SHITET MERCEDES BENZ C 270

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Korr 15:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Durrës

Shitet Mercedez Benz C 270 !! Okazionn

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz C 270 | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione