Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz A 170 Të gjitha në Krujë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Krujë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz A 170 | Krujë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

13 Qer 17:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Krujë

Shitet A class 170 CDI lungo viti 2002

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 10:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Krujë

Okazion

1 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Pri 10:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Krujë

Okazion

1 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Jan 16:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Krujë

Mercedes-Bemz A170 CDI Automat

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 05:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Krujë

Shitet 0693686361

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Tet 01:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Krujë

Mercedes Benz A 170 shitet ose nderrohet

2 150 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Jan 20:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Krujë

Mercedez A-class 1.7 nafte viti 2001 1700€

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Jan 19:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Krujë

Benz A clas viti 2003

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Shk 15:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Krujë

A class 1.7 cdi

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Dhj 18:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Krujë

Shitet

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 10:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Krujë

Vetur

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Nën 20:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Krujë

A class 170 CDI

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Tet 09:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Krujë

Mercedes A classe 170 dizel 2002

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Gush 18:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Krujë

A clas

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Sht 10:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Krujë

A-Class 170 Nafte Tiptronic

1 800 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Gush 14:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Krujë

Geni

1 500 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Korr 16:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Krujë

Shitet A class 1.7 Nafte viti 2002 kamje manuale

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 22:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Krujë

Mercedes Benz A Class 170 Lungo Nafte 2002

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Qer 14:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Krujë

Mercedes A170 dizel

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Qer 19:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Krujë

a class

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Mar 09:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Krujë

a clas

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Nën 18:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Krujë

bashkimi

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Nën 22:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Krujë

Mercedes Benz A class 1.7 naft - Okazion

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Pri 16:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Krujë

Mercedes A 170 dizel

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Gush 03:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Krujë

A170 ne gjendje shum te mire 208.000 km letra 1 v

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Gush 00:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Krujë

Mercedes A170 ESP panoramik lungo -03

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Korr 15:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Krujë

Mercedes A170 -04

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Qer 17:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Krujë

Mercedes A 170 CDI -03

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Maj 10:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Krujë

Mercedes A170 urgjent -00

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Mar 22:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Krujë

Mercedes A170 -00 shitet nderrohet

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Jan 17:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Krujë

mercedes benz a170

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Dhj 10:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Krujë

Mercedes A170 -00

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz A 170 | Krujë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione