Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Ligier Të gjitha në Shqipëria

Be Sun , 4
JS 50 L , 1
Optima , 1
X - Too , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Ligier | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

12 Maj 08:49 Makina  ·  Ligier  ·  Be Sun  ·  Tiranë

Hhh

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Sht 21:22 Makina  ·  Ligier  ·  Be Sun  ·  Durrës

Shitet zyr ere

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Gush 13:53 Makina  ·  Ligier  ·  JS 50 L  ·  Tiranë

Piru 7000 euro

7 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Korr 21:50 Makina  ·  Ligier  ·  Be Sun  ·  Berat

U SHIT

1 EUR / muaj Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Jan 23:16 Makina  ·  Ligier  ·  Model tjetër  ·  Kukës

Iveko

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Sht 20:05 Makina  ·  Ligier  ·  Model tjetër  ·  Kukës

Ligier be up 9000km te sakta automatik

2 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Nën 13:23 Makina  ·  Ligier  ·  X - Too  ·  Tiranë

Makinë pa licencë

390 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Maj 16:58 Makina  ·  Ligier  ·  Be Sun  ·  Korçë

makin

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Dhj 13:52 Makina  ·  Ligier  ·  X - Too  ·  Elbasan

Ligier X-Too benzin

350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1995
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
24 Dhj 20:15 Makina  ·  Ligier  ·  Optima  ·  Durrës

Ligier

3 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Ligier | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione