Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Lifan Të gjitha në Shqipëria

320 , 4
520i , 1
Foison , 1
Lotto , 2
Maiwei , 1
X80 , 1
Xuanlang , 3

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Lifan | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

25 Shk 18:27 Makina  ·  Lifan  ·  X80  ·  Tiranë

Shitet Lifan si i ri fuoristrad

9 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
29 Dhj 19:45 Makina  ·  Lifan  ·  Model tjetër  ·  Korçë

Super zetor special okazion

1 400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Dhj 01:50 Makina  ·  Lifan  ·  Lotto  ·  Tiranë

shitet lykon&Co 22 000 €

22 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
26 Sht 19:11 Makina  ·  Lifan  ·  Model tjetër  ·  Korçë

Ifa L50

5 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Mar 16:55 Makina  ·  Lifan  ·  320  ·  Mat

Golf 4

800 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Korr 09:29 Makina  ·  Lifan  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Shitet cady

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Korr 17:27 Makina  ·  Lifan  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

SHITET CADY

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 19:01 Makina  ·  Lifan  ·  Xuanlang  ·  Tiranë

Shitet Motorr 125cc

800 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Mar 06:54 Makina  ·  Lifan  ·  Model tjetër  ·  Gjirokastër

motorr

500 LEK

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Mar 06:54 Makina  ·  Lifan  ·  Lotto  ·  Gjirokastër

motorr

500 LEK

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Mar 06:54 Makina  ·  Lifan  ·  Xuanlang  ·  Gjirokastër

motorr

500 LEK

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Mar 06:54 Makina  ·  Lifan  ·  520i  ·  Gjirokastër

motorr

500 LEK

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Mar 06:54 Makina  ·  Lifan  ·  Model tjetër  ·  Gjirokastër

motorr lifan 125

500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Mar 06:54 Makina  ·  Lifan  ·  320  ·  Gjirokastër

motorr lifan 125

500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Mar 06:54 Makina  ·  Lifan  ·  Maiwei  ·  Gjirokastër

motorr lifan 125

500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Mar 06:54 Makina  ·  Lifan  ·  Foison  ·  Gjirokastër

motorr lifan 125

500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Mar 06:54 Makina  ·  Lifan  ·  320  ·  Gjirokastër

shitet motorri

500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Mar 06:54 Makina  ·  Lifan  ·  Model tjetër  ·  Gjirokastër

shitet motorri

500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Jan 04:17 Makina  ·  Lifan  ·  Xuanlang  ·  Elbasan

motorr 110

1 200 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Nën 18:22 Makina  ·  Lifan  ·  320  ·  Berat

Lifan

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Gush 23:18 Makina  ·  Lifan  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

shitet Lifan 125cc

750 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Maj 13:49 Makina  ·  Lifan  ·  Model tjetër  ·  Kucovë

kerkoj skuter uji der 500eur

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Maj 18:57 Makina  ·  Lifan  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

Zagar gjuetie

120 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Lifan | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione