Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Lamborghini ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

Aventador , 10
Diablo , 1
Gallardo , 6
Huracán , 13
LM , 2
Miura , 1
Urraco , 1

Gjej mijera njoftime per Lamborghini ne Shitje te perdorur apo te ri. Blej Lamborghini me oferta te ndryshme ne GJithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Lamborghini nga modelet e ndryshme si Aventador, Gallardo, Huracan, Espada, Diablo, Urraco, Urus dhe shume te tjere. Blej apo shit makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al.Dje 11:42 Makina  ·  Lamborghini  ·  Huracán  ·  Tiranë

��OKAZION��LAMBORGHINI HURACAN LP 610 (2020)

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Maj 04:09 Makina  ·  Lamborghini  ·  Huracán  ·  Lushnjë

Kuq e zi si flamuri

2 EUR

18 Maj 08:49 Makina  ·  Lamborghini  ·  Huracán  ·  Lushnjë

Kuq e zi si flamuri

2 EUR

29 Mar 10:08 Makina  ·  Lamborghini  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

BICIKLET

600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Jan 20:01 Makina  ·  Lamborghini  ·  LM  ·  Shkodër

Shiten ne gjendje si e re 2020 viti

2 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Sht 22:53 Makina  ·  Lamborghini  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

LAMBORGHINI URUS 2020

205 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
28 Sht 22:52 Makina  ·  Lamborghini  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

LAMBORGHINI URUS 2021

265 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Korr 15:22 Makina  ·  Lamborghini  ·  Gallardo  ·  Lushnjë

Lamborghini Gallardo

32 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
03 Korr 10:15 Makina  ·  Lamborghini  ·  Model tjetër  ·  Kavajë

Makine sportive

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
12 Maj 13:50 Makina  ·  Lamborghini  ·  Gallardo  ·  Tiranë

Shitet

95 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
08 Shk 20:23 Makina  ·  Lamborghini  ·  Model tjetër  ·  Devoll

Shitet Freza E DORES ME CMIM OKAZION

900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Sht 20:06 Makina  ·  Lamborghini  ·  Model tjetër  ·  Pogradec

Lamborghini Urus 2021

350 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
12 Korr 14:27 Makina  ·  Lamborghini  ·  Model tjetër  ·  Shkodër

Lamborghini Urus 4.0 650HP

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Pri 17:39 Makina  ·  Lamborghini  ·  Model tjetër  ·  Fier

Shitet

Viti: 2009
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
09 Mar 19:25 Makina  ·  Lamborghini  ·  Urraco  ·  Shkodër

Rent a Car

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Mar 19:25 Makina  ·  Lamborghini  ·  Aventador  ·  Durrës

Rent a Car

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 18:22 Makina  ·  Lamborghini  ·  Aventador  ·  Tiranë

Rent a Car Vetura me Qera

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Jan 11:59 Makina  ·  Lamborghini  ·  Aventador  ·  Lezhë

2017 Lamborghini Aventador LP 750-4 SV

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Jan 11:51 Makina  ·  Lamborghini  ·  Huracán  ·  Dibër

2018 Lamborghini Huracan LP 580-2 Coupe RWD

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Jan 11:38 Makina  ·  Lamborghini  ·  Huracán  ·  Dibër

2017 Lamborghini Huracan LP 580-2

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Jan 11:38 Makina  ·  Lamborghini  ·  Huracán  ·  Librazhd

2020 Lamborghini Huracan LP 640-4 EVO Spyder Convertible AWD

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Jan 12:19 Makina  ·  Lamborghini  ·  Aventador  ·  Durrës

2016 Lamborghini Aventador LP 750-4 SV Coupe AWD

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Jan 12:18 Makina  ·  Lamborghini  ·  Huracán  ·  Elbasan

2019 Lamborghini Huracan LP 580-2 Coupe RWD

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Dhj 18:26 Makina  ·  Lamborghini  ·  Aventador  ·  Tiranë

Tiran

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 01:52 Makina  ·  Lamborghini  ·  Huracán  ·  Elbasan

Sjell mjete 30k+ nga ANGLIA

30 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Tet 21:20 Makina  ·  Lamborghini  ·  Aventador  ·  Lezhë

Dhi

200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Korr 22:50 Makina  ·  Lamborghini  ·  Diablo  ·  Tiranë

burgman okazion

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Mar 02:48 Makina  ·  Lamborghini  ·  Huracán  ·  Durrës

Lamborghini -> Vjen ga Anglia ���� Per 2dite 65000EURO

65 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Mar 07:41 Makina  ·  Lamborghini  ·  LM  ·  Kavajë

Shitet freza 4×4

22 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Jan 17:19 Makina  ·  Lamborghini  ·  Aventador  ·  Tiranë

LAMBURGINI AVENDERO

40 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Dhj 22:30 Makina  ·  Lamborghini  ·  Huracán  ·  Tiranë

Larje Tapiceri +Politur

100 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Nën 18:46 Makina  ·  Lamborghini  ·  Aventador  ·  Krujë

Lambrorgini - Aventador

25 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Maj 14:15 Makina  ·  Lamborghini  ·  Gallardo  ·  Tropojë

Lamborghini Gallardo ��

65 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
05 Maj 12:37 Makina  ·  Lamborghini  ·  Miura  ·  Fier

Krevat per femi�� te rinje

220 LEK

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Pri 23:23 Makina  ·  Lamborghini  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Shitet okazjonnnn

600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 19:04 Makina  ·  Lamborghini  ·  Model tjetër  ·  Durrës

Bashkim

155 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 15:41 Makina  ·  Lamborghini  ·  Huracán  ·  Durrës

Iveko frigorifer

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 00:07 Makina  ·  Lamborghini  ·  Gallardo  ·  Tiranë

Lamborghini Gallardo

81 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Nën 20:14 Makina  ·  Lamborghini  ·  Huracán  ·  Tiranë

Gjenerator, Iveco, John Deere perkins

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Qer 21:42 Makina  ·  Lamborghini  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Bremach

5 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Maj 12:27 Makina  ·  Lamborghini  ·  Aventador  ·  Tiranë

Karikus samsungu��

100 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Jan 21:23 Makina  ·  Lamborghini  ·  Murciélago  ·  Korçë

Lamborghini

8 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
09 Sht 19:20 Makina  ·  Lamborghini  ·  Gallardo  ·  Kukës

Lamborghini Gallardo

65 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
20 Gush 21:39 Makina  ·  Lamborghini  ·  Gallardo  ·  Kukës

Lamborghini Gallardo

75 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
07 Shk 02:50 Makina  ·  Lamborghini  ·  Aventador  ·  Tiranë

Lamborghini Aventador SV U shit flm Merrjep

1 000 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Nën 20:25 Makina  ·  Lamborghini  ·  Huracán  ·  Tiranë

Lamborghini

193 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999

Nese jeni duke kerkuar per Lamborghini ne shitje, kjo eshte kategoria e duhur per ju. Shiko njoftimet dhe gjej ofertat me te mira ne MerrJep.al.


Njoftimet per Lamborghini ne shitje


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej Lamborghini me çmimet me te volitshme. SHiko njoftimet per Lamborghini nga modelet e ndryshme si: Aventador, Gallardo, Huracan, Espada, Diablo, Urraco, Urus dhe shume te tjere. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju. Blej Lamborghini ne shitje ne MerrJep.al.


Shit Lamborghini ne MerrJep.al


Nese keni Lamborghini qe deshironi te shisni, krijoni njoftime ne MerrJep.al shpejt dhe leht dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione