Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

PASSAT - Makina Të gjitha në Kucovë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe PASSAT ,kategori Makina,ose lokacione Kucovë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj PASSAT Të gjitha | Makina | Kucovë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Mar 19:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kucovë

Shitet

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Tet 17:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kucovë

Volkswagen Passat 2.0 Tdi Highline

9 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Sht 20:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kucovë

Shitet

16 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Qer 16:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kucovë

Passat B6

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Dhj 10:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Kucovë

Shitet C Class 200 cc motorr evo

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Tet 18:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kucovë

Passat

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Jan 20:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kucovë

Passat FSI.

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Jan 17:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kucovë

Passat 1.9

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Korr 12:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kucovë

SHITET VW PASSAT 1.9 TDI

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Shk 18:35 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kucovë

Passat

800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
04 Tet 18:54 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kucovë

Okazion passat 1.9 full opsion

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Shk 17:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kucovë

VW Passat 2.0 TDI

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Tet 08:20 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kucovë

VW Passat 1600 Euro. klima.letrat gusht 2019.

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Sht 10:41 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kucovë

Passat 1.9 nafte. 2000 Euro. letrat gusht 2019.

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Gush 17:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kucovë

Passat 1.9 nafte. 1500 euro

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Gush 17:21 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kucovë

shitet Passat 1.9 nafte. 1800 euro

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Korr 08:07 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kucovë

Passat 1.9 nafte. Klima 1800 euro

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Korr 16:15 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kucovë

VW Passat 1.9 nafte

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Korr 14:25 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kucovë

Passat 1.9 nafte

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Korr 18:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kucovë

VW Passat 1.9 nafte

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Qer 20:42 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kucovë

Passat 1.9 tDI 2000

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Korr 20:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kucovë

VW Passat 1.9 diesil

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Qer 09:20 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kucovë

VW Passat dizel

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Mar 19:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kucovë

Shitet ose nderohet passat

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Mar 15:07 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kucovë

Shtitet ose nderohet VW Passat

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 15:22 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kucovë

Shitet ose nderohet VW Passat 2.0 tdi

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Shk 21:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kucovë

Shitet ose nederohet passat i 2005

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Shk 18:52 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kucovë

VW Passat dizel

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Shk 15:03 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kucovë

VW Passat dizel

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Shk 22:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kucovë

VW Volkswaken passat

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Shk 22:34 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kucovë

VW Passat 2.5 Diesel ( Okazionnnnn)

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 12:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kucovë

VW Passat 2.5 Diesel

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 21:11 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kucovë

VW PASSAT -01

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Shk 09:14 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kucovë

VW Passat -03

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj PASSAT | Të gjitha | Makina | Kucovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Passat në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Passat CC | Passat
  • Passat cc në kategorinë Makina
  • passat cc në kategorinë Makina | Audi | S-modele
  • Passat cc në kategorinë Automjete
  • Passat 1.9 tdi në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | C 220 | C-Class
  • Passat CC në kategorinë Makina | Hyundai | Elantra
  • Passat 2006 në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Passat CC | Passat
  • Passat cc në kategorinë All Category
  • Passat cc në kategorinë Makina | Acura
  • PASSAT CC në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Golf Plus | Golf

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione