Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura KTM Të gjitha në Shqipëria

X-BOW , 9

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | KTM | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

24 Mar 12:40 Makina  ·  KTM  ·  Model tjetër  ·  Pukë

FADROM HANOMAG 44 Gjermane

8 300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 20:27 Makina  ·  KTM  ·  Model tjetër  ·  Lezhë

Kama

5 500 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Mar 16:04 Makina  ·  KTM  ·  X-BOW  ·  Shkodër

Shitet kamioncina kama viti 2010

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
05 Tet 16:54 Makina  ·  KTM  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Kama Okazion , tel 0684352393

7 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
04 Pri 19:37 Makina  ·  KTM  ·  Model tjetër  ·  Lezhë

Shite kamjoni +trajli

20 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Mar 12:24 Makina  ·  KTM  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

lonxia 125 cc

600 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 22:51 Makina  ·  KTM  ·  Model tjetër  ·  Durrës

kama

3 500 EUR

07 Shk 19:26 Makina  ·  KTM  ·  X-BOW  ·  Has

Kpuc per Femra

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Korr 18:36 Makina  ·  KTM  ·  Model tjetër  ·  Shkodër

Okazion

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Qer 18:19 Makina  ·  KTM  ·  Model tjetër  ·  Pogradec

Rimorkio me 2 akse dhe me sponda

1 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Tet 13:07 Makina  ·  KTM  ·  Model tjetër  ·  Pogradec

Shitur

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Sht 12:02 Makina  ·  KTM  ·  X-BOW  ·  Krujë

Shitet e class 270

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Sht 16:40 Makina  ·  KTM  ·  Model tjetër  ·  Pogradec

Kamjocin kama

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Sht 07:47 Makina  ·  KTM  ·  Model tjetër  ·  Vlorë

Jepet Rulo Me Qera

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Mar 08:48 Makina  ·  KTM  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Shitet

1 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Shk 16:59 Makina  ·  KTM  ·  Model tjetër  ·  Durrës

Kamjonqine

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Sht 09:38 Makina  ·  KTM  ·  Model tjetër  ·  Berat

Kama

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Gush 10:43 Makina  ·  KTM  ·  Model tjetër  ·  Durrës

Kamioci iveco

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Korr 09:15 Makina  ·  KTM  ·  X-BOW  ·  Vlorë

Shitet Iveco Daily

6 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Korr 18:29 Makina  ·  KTM  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Gaz-69

1 EUR

20 Korr 15:42 Makina  ·  KTM  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

shitet kamioncine kama

3 500 EUR Çmimi me zbritje

17 Korr 11:41 Makina  ·  KTM  ·  Model tjetër  ·  Berat

Kamionçinë KAMA OKAZION ❌❌❌

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Qer 20:13 Makina  ·  KTM  ·  Model tjetër  ·  Shkodër

Shitet kaimoncin kama

4 800 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
06 Mar 16:29 Makina  ·  KTM  ·  Model tjetër  ·  Durrës

Piago porter

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Shk 19:08 Makina  ·  KTM  ·  X-BOW  ·  Elbasan

Shitet

132 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Shk 17:24 Makina  ·  KTM  ·  X-BOW  ·  Shkodër

Shitet kamioncina gjendja shum e mir

1 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Sht 11:35 Makina  ·  KTM  ·  X-BOW  ·  Kucovë

Okazion! Kama viti 2010 cmimi 4000€

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Korr 13:42 Makina  ·  KTM  ·  Model tjetër  ·  Berat

Okazionn!! Kama viti 2010

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
23 Qer 12:57 Makina  ·  KTM  ·  Model tjetër  ·  Kucovë

Okazionn!! Kama viti 2010

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Mar 16:18 Makina  ·  KTM  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

MOTORR 4 GOMA KYMCO MAXER 2009 AUTOMAT

2 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Gush 14:15 Makina  ·  KTM  ·  X-BOW  ·  Tiranë

Kama 2008

3 500 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
31 Korr 22:38 Makina  ·  KTM  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

Fugon Iveco dopio gabine

5 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Korr 16:21 Makina  ·  KTM  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Kama

500 000 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Mar 19:19 Makina  ·  KTM  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Kama 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Shk 17:27 Makina  ·  KTM  ·  Model tjetër  ·  Shkodër

Okazion kama 2005 vet shkarkuse

2 200 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Jan 16:17 Makina  ·  KTM  ·  X-BOW  ·  Korçë

shes kama

400 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Nën 17:30 Makina  ·  KTM  ·  Model tjetër  ·  Kukës

HIJET

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
31 Tet 20:02 Makina  ·  KTM  ·  Model tjetër  ·  Berat

AUTOBUS MAN UGARTE

27 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
17 Nën 17:37 Makina  ·  KTM  ·  Model tjetër  ·  Gramsh

KAMA kamioncine

400 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Tet 20:42 Makina  ·  KTM  ·  Model tjetër  ·  Fier

Shitet

35 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Maj 07:50 Makina  ·  KTM  ·  Model tjetër  ·  Dibër

2015 Kenworth T680

55 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Pri 10:54 Makina  ·  KTM  ·  Model tjetër  ·  Shkodër

Kamjoncin KAMA

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | KTM | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione