Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Koenigsegg

CCR , 6

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Koenigsegg | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

25 Mar 02:48 ,

Koenigsegg Agea -> Vjen ga Anglia ���� Per 2dite 1000000

Historiku i makinës

1 000 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Jan 21:16 ,

Shitet ose nderohet 3000 lek

Historiku i makinës

3 000 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Gush 20:45 ,

IVECO

Historiku i makinës

7 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Maj 16:28 ,

Shitet kamioncina super gjendje letart per nje vit

Historiku i makinës

3 300 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Maj 18:41 ,

Rimorkje Kamioni Kassbohrer

Historiku i makinës

1 800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Pri 02:31 ,

Ziz Kinez

Historiku i makinës

Viti: 50-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Mar 18:40 ,

Rimorke kamioni Kassbohrer

Historiku i makinës

2 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Jan 15:00 ,

Königsegg Agera

Historiku i makinës

1 000 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: > 500 000
01 Dhj 22:54 ,

Rimorkje kamioni Kassbohrer

Historiku i makinës

2 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Sht 14:14 ,

Shitet betoniere

Historiku i makinës

111 111 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
25 Qer 12:35 ,

Shitet kamioncina kama

Historiku i makinës

4 500 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
25 Tet 17:33 ,

Domdum

Historiku i makinës

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
27 Qer 19:27 ,

kama

Historiku i makinës

350 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
09 Mar 18:44 ,

Shitet urgjent

Historiku i makinës

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Dhj 16:18 ,

KAMIONCHIN

Historiku i makinës

1 800 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Maj 08:28 ,

SHITET KAMION MAN

Historiku i makinës

5 500 LEK

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Tet 12:30 ,

Karrike

Historiku i makinës

110 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Mar 22:08 ,

vet shkarkus

Historiku i makinës

3 500 000 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Koenigsegg | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione