Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Grande punto 1.3 - Makina Të gjitha në Durrës

Fiat , 183

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Grande punto 1.3,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Grande punto 1.3 Të gjitha | Makina | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 12:20 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Durrës

Punto 1.3

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Pri 16:36 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Durrës

Shitet fiat grande punto 2008

3 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 13:46 Makina  ·  Fiat  ·  Punto Evo  ·  Durrës

Fiat punto

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 12:19 Makina  ·  Fiat  ·  Punto Evo  ·  Durrës

Fait punto evo

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 19:37 Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Durrës

Shitet Fiat GrandePunto

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 18:36 Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Durrës

Fiat Grande Punto Evo

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Mar 17:59 Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Durrës

Shitet Fiat Grande Punto Multi Jet 1.3, Nafte.

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Mar 23:26 Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Durrës

Fiat punto evo

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 19:31 Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Durrës

Shitet Fiat Grande Punto Viti 2006 ,motor 1.3 naftë.

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Shk 11:14 Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Durrës

Shitet fiat grande punto evo 1.3 naft viti 2010

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Shk 13:07 Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Durrës

FIAT GRANDE PUNTO 0689400000

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Jan 08:42 Makina  ·  Fiat  ·  Punto Evo  ·  Durrës

Fiat Grande Punto Evo 2011 1.3 Multijet (95hp)

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Jan 09:11 Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Durrës

Shitet fiat grande punto evo 1.3 naft viti 2010

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Jan 17:29 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Durrës

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 NAFTE

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Jan 06:25 Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Durrës

Fait grande punto

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 05:48 Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Durrës

Fiat grande punto

4 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 18:44 Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Durrës

Shitet fiat grande punto evo 1.3 naft viti 2010

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Jan 16:48 Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Durrës

OKAZION! Shitet Fiat Grande Punto 2’400 €

2 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Jan 07:56 Makina  ·  Fiat  ·  Punto Evo  ·  Durrës

Fiat punto evo 1.3 naft

4 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 07:53 Makina  ·  Fiat  ·  Punto Evo  ·  Durrës

FIAT GRANDE PUNTO EVO 1.3

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 15:22 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Durrës

Fiat Grande Punto-1.3 nafte -2007

2 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
07 Jan 19:27 Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Durrës

OKAZION! FIAT GRANDE PUNTO

2 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Dhj 23:17 Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Durrës

fiat punto grande 1.3 nafte

2 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 10:02 Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Durrës

Automat

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Dhj 14:36 Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Durrës

♦️Fiat Grande Punto Automat♦️

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Dhj 16:44 Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Durrës

Fiat Grande Punto Automat

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Nën 05:14 Makina  ·  Fiat  ·  Punto Evo  ·  Durrës

FIAT GRANDE PUNTO EVO 1.3 MULTIJET

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 20:38 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Durrës

Fiat g punto 1.3 naft viti 2013

4 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Nën 08:39 Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Durrës

Shitet fiat grande punto 2014

4 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Nën 09:02 Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Durrës

Shitet fiat grande punto 1.3 naft

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Tet 15:33 Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Durrës

Shitet fiat grande punto 1.3 naft

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Tet 01:01 Makina  ·  Fiat  ·  Punto Evo  ·  Durrës

Fiat g punto evo 1.3 naft viti 2013

4 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Tet 09:44 Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Durrës

Shitet Fiat Grande Punto

3 799 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Tet 08:57 Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Durrës

Shitet fiat grande punto 1.3 naft

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Tet 22:41 Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Durrës

Shitet fiat grande punto 1.3 naft

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Tet 13:45 Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Durrës

Shitet fiat grande punto 1.3 naft

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Tet 07:38 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Durrës

Fiat grande punto

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
23 Tet 05:03 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Durrës

Fiat Grande Punto 1.3 nafte

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
22 Tet 19:17 Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Durrës

Shitet fiat grande punto 1.3 naft

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Tet 23:42 Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Durrës

Shitet fiat grande punto 1.3 naft

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Tet 14:55 Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Durrës

Shitet fiat Grande punto, 1.3 nafte

2 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Tet 10:58 Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Durrës

Fiat grande punto

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 20:32 Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Durrës

Fiat grande punto 1.3 naft viti 2007

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Sht 19:09 Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Durrës

Fiat grande punto 2007

2 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Sht 18:05 Makina  ·  Fiat  ·  Punto Evo  ·  Durrës

Fiat grande Punto Evo

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Sht 15:07 Makina  ·  Fiat  ·  Punto Evo  ·  Durrës

Fiat Grande Punto Evo

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Sht 14:34 Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Durrës

Shitet Fiat Grande Punto 1.3 nafte viti 2007

2 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 13:15 Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Durrës

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 NAFTE MANUAL 2007

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 13:56 Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Durrës

Fiat grande punto

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Korr 12:33 Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Durrës

Fiat grande punto

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Grande punto 1.3 | Të gjitha | Makina | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione