Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Brilliance Të gjitha në Shqipëria

BC3 , 1
BS2 , 1
BS4 , 3
BS6 , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Brilliance | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

04 Sht 18:57 Makina  ·  Brilliance  ·  Model tjetër  ·  Durrës

Shitet Benz E - Class (avangard)

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Pri 16:49 Makina  ·  Brilliance  ·  BC3  ·  Malësi e Madhe

Rulot 7.2m x 2.3m

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Jan 20:41 Makina  ·  Brilliance  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

regjina

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Dhj 17:30 Makina  ·  Brilliance  ·  BS4  ·  Kukës

Briiance 2010 pa dogan tel vib vacap 045295112

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Sht 15:03 Makina  ·  Brilliance  ·  BS2  ·  Elbasan

veture

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Qer 17:34 Makina  ·  Brilliance  ·  BS4  ·  Durrës

sh3s benz

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Shk 09:06 Makina  ·  Brilliance  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Benz

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Gush 21:19 Makina  ·  Brilliance  ·  Model tjetër  ·  Berat

Makin

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Korr 11:52 Makina  ·  Brilliance  ·  BS4  ·  Shkodër

Shitet Okazion

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Mar 12:48 Makina  ·  Brilliance  ·  Model tjetër  ·  Berat

Kerkoj letra per BMW

1 LEK

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Shk 19:41 Makina  ·  Brilliance  ·  Model tjetër  ·  Durrës

mercedes

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Pri 18:52 Makina  ·  Brilliance  ·  Model tjetër  ·  Bulqizë

Shitet

900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Korr 10:59 Makina  ·  Brilliance  ·  BS6  ·  Durrës

Vile 3kateshe ne Durres

145 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Qer 15:12 Makina  ·  Brilliance  ·  BS6  ·  Tiranë

Chrysler Crossfire

500 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Brilliance | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione