Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BAIC Të gjitha në Shqipëria

BJ20 , 9
D20 , 4
D50 , 5
EC3 , 1
EU5 , 1
M20 , 1
X25 , 1
X55 , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | BAIC | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 16:23 Makina  ·  BAIC  ·  Model tjetër  ·  Vlorë

Shitet ose ndrojet me benzin gaz automatic

123 456 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Shitësit të Besuar
23 Maj 06:49 Makina  ·  BAIC  ·  D20  ·  Tiranë

Shitet

Viti: 2022
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Maj 16:47 Makina  ·  BAIC  ·  X25  ·  Durrës

Shiten paisje picerie te reja

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Maj 22:22 Makina  ·  BAIC  ·  BJ20  ·  Berat

Daf

23 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Pri 13:11 Auto sallon Makina  ·  BAIC  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Bejing EU5 plus 2023 501KM Elektrike

22 200 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
02 Mar 12:03 Makina  ·  BAIC  ·  D20  ·  Tiranë

Shitet Baic D20 Automatik me 0 KM OKAZION

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Jan 09:46 Makina  ·  BAIC  ·  M20  ·  Durrës

Shirt biciklete germane e Arthur nga gjermania

200 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Nën 04:46 Makina  ·  BAIC  ·  D20  ·  Tiranë

Shitet

Viti: 2022
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Nën 14:10 Makina  ·  BAIC  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

SHITET :BAIC SENOVA TAXI

20 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
22 Nën 05:16 Makina  ·  BAIC  ·  D20  ·  Tiranë

Makine

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Nën 16:20 Auto sallon Makina  ·  BAIC  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

BYD 405km me nje karikim 14500 usd shanghai

14 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
10 Nën 00:59 Makina  ·  BAIC  ·  D50  ·  Tiranë

SHITET KOMPANIA ME 2 TAXI

40 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
08 Nën 19:22 Makina  ·  BAIC  ·  D50  ·  Tiranë

SHITET KOMPANIA SH.P.K VIP TAXI ME 2 AUTOMJETE

40 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
31 Tet 08:57 Makina  ·  BAIC  ·  Model tjetër  ·  Korçë

Shitet

1 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Sht 12:34 Makina  ·  BAIC  ·  D50  ·  Tiranë

Baic D50 2023

16 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Sht 16:26 Makina  ·  BAIC  ·  Model tjetër  ·  Durrës

Shitet Smart Four four

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Gush 17:20 Makina  ·  BAIC  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

E class 270 manual viti 2004

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 11:30 Makina  ·  BAIC  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

E class 270 viti 2004

3 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 21:29 Makina  ·  BAIC  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

E class 270 manual viti 2004

3 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 21:10 Makina  ·  BAIC  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

E class 270 manual viti 2004

3 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Korr 14:51 Makina  ·  BAIC  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

E class 220 viti 2005

4 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 16:48 Makina  ·  BAIC  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

E class 220 viti 2005

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 14:36 Makina  ·  BAIC  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

E class 220 viti 2005

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 18:06 Makina  ·  BAIC  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

E class 220 viti 2005

4 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 12:03 Makina  ·  BAIC  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

E class 220 viti 2005

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 23:24 Makina  ·  BAIC  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

E class 220 viti 2005

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 11:20 Makina  ·  BAIC  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

E class 220 2005

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 21:28 Makina  ·  BAIC  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

E class 220 viti 2005

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 01:53 Makina  ·  BAIC  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

E class 2005

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 20:44 Makina  ·  BAIC  ·  BJ20  ·  Korçë

Shiten dy makina BÇ, BJ 12, Gaz 69. Fatjoni 0692420788

4 000 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
13 Tet 13:16 Makina  ·  BAIC  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Benz cclas 220

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
26 Sht 20:43 Makina  ·  BAIC  ·  Model tjetër  ·  Pogradec

Benc 2017

565 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
27 Gush 22:14 Makina  ·  BAIC  ·  Model tjetër  ·  Vlorë

Okazion

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Gush 09:10 Makina  ·  BAIC  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

SHITET FORTHING T5 EVO 2022 me 0 KM

27 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Korr 19:17 Auto sallon Makina  ·  BAIC  ·  D50  ·  Tiranë

Shiten Baic D50 Senova

16 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
10 Qer 16:27 Makina  ·  BAIC  ·  Model tjetër  ·  Durrës

Shitet

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Maj 10:50 Makina  ·  BAIC  ·  Model tjetër  ·  Dibër

Shes wenta 1.6

350 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Pri 20:59 Makina  ·  BAIC  ·  BJ20  ·  Tiranë

AUTOMAT 1750 euro.

1 750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Pri 11:27 Makina  ·  BAIC  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

SHITET BAIC ME ZERO KILOMETRA AUTOMATIKE FULL

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Mar 12:15 Makina  ·  BAIC  ·  BJ20  ·  Sarandë

Bj 212 (Bç) makine antike

1 LEK

Viti: 60-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Mar 22:47 Makina  ·  BAIC  ·  X55  ·  Fier

Benz 250

150 000 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Shk 13:42 Makina  ·  BAIC  ·  Model tjetër  ·  Fier

Makina

3 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Jan 18:43 Makina  ·  BAIC  ·  BJ20  ·  Berat

Letea te pakuar pot nje vit 3000€

30 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Tet 12:59 Makina  ·  BAIC  ·  Model tjetër  ·  Vlorë

Shes

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Gush 19:53 Makina  ·  BAIC  ·  BJ20  ·  Vlorë

Benxi ne shitje Okazion

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Gush 13:14 Makina  ·  BAIC  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

Shitet ose nderohet

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Gush 12:09 Makina  ·  BAIC  ·  Model tjetër  ·  Fier

Ml 320

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Korr 13:33 Makina  ·  BAIC  ·  BJ20  ·  Korçë

Biciklete

50 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Qer 19:06 Makina  ·  BAIC  ·  EU5  ·  Shkodër

Rimorkio 2 ton

1 600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Maj 18:48 Makina  ·  BAIC  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Kerkoj mercedez benc 190

1 500 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | BAIC | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione