Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Alpina Të gjitha në Shqipëria

B10 , 21
B12 , 6
B3 , 9
B4 , 5
B5 , 12
B6 , 8
B7 , 8
B8 , 1
D10 , 3
D3 , 1
D4 , 2
D5 , 2
XD3 , 3

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Alpina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

08 Maj 17:54 Makina  ·  Alpina  ·  B10  ·  Berat

shitet

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Shk 02:24 Makina  ·  Alpina  ·  B4  ·  Gramsh

Ahahah

100 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Shk 01:01 Makina  ·  Alpina  ·  D3  ·  Fier

shesim vai ulliri

8 000 LEK

04 Shk 20:31 Makina  ·  Alpina  ·  B7  ·  Tiranë

Shitet bmw seria 7 B7 Alpina

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Dhj 20:55 Makina  ·  Alpina  ·  B4  ·  Tiranë

Biciklet

20 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Dhj 19:12 Makina  ·  Alpina  ·  B10  ·  Kukës

Shite Biciklet

250 LEK

Viti: 50-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Dhj 19:41 Makina  ·  Alpina  ·  B3  ·  Fier

Mecedes benz e 270

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Tet 12:56 Makina  ·  Alpina  ·  XD3  ·  Tiranë

Shitet

10 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
26 Tet 22:41 Makina  ·  Alpina  ·  B4  ·  Tiranë

Kerkoj makine

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
11 Gush 21:20 Makina  ·  Alpina  ·  B5  ·  Tiranë

benz viti 2007 naft 320 automat motorr v6 shitet per pjes

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Korr 09:52 Makina  ·  Alpina  ·  B7  ·  Tiranë

Bmw

12 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Korr 21:30 Makina  ·  Alpina  ·  B10  ·  Tiranë

Disce

450 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Korr 21:11 Makina  ·  Alpina  ·  B4  ·  Kavajë

Bencin Gaz okazion

1 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
26 Pri 23:12 Makina  ·  Alpina  ·  B6  ·  Tiranë

Shiten 2 faqe instagrami turke 1200 euro

1 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Pri 19:27 Makina  ·  Alpina  ·  B5  ·  Tiranë

Golf

1 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Mar 18:46 Makina  ·  Alpina  ·  B6  ·  Tiranë

Golf

1 LEK

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Mar 18:43 Makina  ·  Alpina  ·  B7  ·  Tiranë

Passate

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Mar 11:36 Makina  ·  Alpina  ·  B10  ·  Tiranë

Fadrom+pjes

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Mar 07:51 Makina  ·  Alpina  ·  B5  ·  Tiranë

Golf

1 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Mar 08:51 Makina  ·  Alpina  ·  D5  ·  Tiranë

Golf

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Mar 19:01 Makina  ·  Alpina  ·  B10  ·  Tiranë

✅Okazion Skuter I Ri Ne Kuti✅

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Mar 16:59 Makina  ·  Alpina  ·  D5  ·  Kurbin

SHITEN 2 AUTOBUSA OFERTE

Viti: 2007
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
01 Shk 23:06 Makina  ·  Alpina  ·  B3  ·  Korçë

Bmw alpina

24 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Jan 10:09 Makina  ·  Alpina  ·  Model tjetër  ·  Kukës

Bmw 318 cabrio

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Jan 12:53 Makina  ·  Alpina  ·  B6  ·  Tiranë

Shiten 6rafte per fruta perime super gjendje

500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Dhj 14:43 Makina  ·  Alpina  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

Arsye emigrimi

1 300 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Nën 01:44 Makina  ·  Alpina  ·  B10  ·  Tiranë

200

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Nën 02:19 Makina  ·  Alpina  ·  B10  ·  Dibër

Benc

20 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Nën 22:37 Makina  ·  Alpina  ·  B6  ·  Gramsh

arsye emigirim

Viti: 2014
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
21 Tet 08:23 Makina  ·  Alpina  ·  B3  ·  Tiranë

Golf 5 plus automat 1,9 naft viti 2005

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Gush 19:59 Makina  ·  Alpina  ·  B7  ·  Fier

Elda Hoxha

Viti: 2011
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
19 Korr 23:03 Makina  ·  Alpina  ·  D10  ·  Tiranë

Press

120 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
20 Qer 13:04 Makina  ·  Alpina  ·  B7  ·  Lushnjë

Okazion

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Qer 04:50 Makina  ·  Alpina  ·  B6  ·  Berat

shes ose nderoj x5 cmimi i diskutushem

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Qer 00:33 Makina  ·  Alpina  ·  Model tjetër  ·  Berat

shes x5 cmimi i diskutushem

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Maj 09:14 Makina  ·  Alpina  ·  B10  ·  Krujë

Kamjoncin

5 000 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Pri 23:23 Makina  ·  Alpina  ·  B8  ·  Kavajë

Thvyhhh

900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Shk 22:35 Makina  ·  Alpina  ·  B3  ·  Dibër

jfbfbfb

1 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Shk 12:04 Makina  ·  Alpina  ·  B10  ·  Tiranë

Euro-Truck

123 456 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Jan 22:12 Makina  ·  Alpina  ·  B5  ·  Pogradec

karrotrec pogradec

1 LEK

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Jan 21:03 Makina  ·  Alpina  ·  B12  ·  Tiranë

Sob

30 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Dhj 18:58 Makina  ·  Alpina  ·  D4  ·  Tiranë

Mercedes benz

400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Nën 21:12 Makina  ·  Alpina  ·  B3  ·  Berat

C class 220 evo

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 20:49 Makina  ·  Alpina  ·  B10  ·  Berat

C class 220 evo

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 22:53 Makina  ·  Alpina  ·  B3  ·  Tiranë

shitet

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Qer 15:36 Makina  ·  Alpina  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

shitet

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Pri 10:35 Makina  ·  Alpina  ·  B10  ·  Kavajë

kompresor

40 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Pri 00:07 Makina  ·  Alpina  ·  B5  ·  Has

ahurti

6 000 000 009 LEK

Viti: 2014
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
21 Pri 00:07 Makina  ·  Alpina  ·  B5  ·  Has

ahurti

6 000 000 009 LEK

Viti: 2014
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
21 Pri 00:04 Makina  ·  Alpina  ·  B3  ·  Durrës

Qen stani

200 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Alpina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione