Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Alfa Romeo Të gjitha në Berat

4C , 2
8C , 1
Alfa 145 , 6
Alfa 146 , 6
Alfa 147 , 16
Alfa 149 , 1
Alfa 156 , 32
Alfa 159 , 9
Alfa 166 , 26
Giulietta , 2
MiTo , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Berat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Alfa Romeo | Berat ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:13 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 156  ·  Berat

Shitet Alfa Romeo, Benzinë -Gas

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Shk 18:43 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Berat

Alfa Romeo 145

8 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
19 Shk 14:15 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Berat

Shitet alfa romeo 159

2 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Jan 00:35 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 146  ·  Berat

alfa romeo

Viti: 60-at
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Dhj 17:49 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Giulietta  ·  Berat

Alfa Romeo Guiletta 2012 naft automat

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Sht 10:22 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 156  ·  Berat

SHITET

140 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Sht 21:19 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 156  ·  Berat

Alfa romeo gjendje e mire cmimi i diskutueshem

2 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Korr 18:13 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 156  ·  Berat

Shitet alfa romeo

1 500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Korr 18:13 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 156  ·  Berat

Shitet alfa romeo

15 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Korr 15:06 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 156  ·  Berat

Shitet alfa romeo

150 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Gush 00:13 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Berat

Shitet okazionn

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Qer 16:29 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 166  ·  Berat

Alfa Romeo 166

1 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Qer 11:16 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 166  ·  Berat

Okazion alfa romeo

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 19:36 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 166  ·  Berat

Shitet urgjent Alfa Romeo 166 !

1 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Maj 22:38 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Berat

alfa 159 okazion !

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Maj 22:25 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 156  ·  Berat

alfa 159 okazion !

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Maj 22:03 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 166  ·  Berat

Alfa Romeo

1 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Pri 21:38 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 166  ·  Berat

Alfa Romeo 166

1 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Pri 18:27 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 166  ·  Berat

Alfa Romeo 166

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Pri 01:37 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Berat

Ne shiyje super mjet

10 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Pri 12:01 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  MiTo  ·  Berat

Pronar

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Pri 16:21 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Berat

Shitet Alfa Romeo 2.4 JTDM okazion

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Mar 20:48 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 156  ·  Berat

Alfa156

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Shk 14:33 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 166  ·  Berat

Alfa 166

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Jan 13:56 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Berat

ALFA ROMEO OKAZION

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Jan 16:32 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 166  ·  Berat

Alfa 166

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Jan 20:35 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 166  ·  Berat

Alfa romeo

3 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Jan 20:27 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 166  ·  Berat

Alfa romeo

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Jan 20:32 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 166  ·  Berat

Alfa Romeo 166

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Jan 15:02 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 166  ·  Berat

Alfa 166

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Dhj 13:08 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Berat

Alfa romeo 147 ❌OKAZION❌

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Sht 12:26 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 149  ·  Berat

Iphone 8 plus

280 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Sht 10:38 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 156  ·  Berat

Shitet

1 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Korr 12:04 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Berat

Shes Alfa

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Qer 17:01 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 156  ·  Berat

Alfa romeo

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Qer 11:15 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  8C  ·  Berat

iuou

2 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Pri 02:57 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 156  ·  Berat

Makin

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Pri 17:10 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 156  ·  Berat

Makin

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Mar 13:08 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Berat

Shitet Alfa-Romeo159 me motorr 2.4 naft viti 2010 me letra

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Mar 22:53 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Berat

Okazion Shes vetur alfa romeo 2.4 4 matic

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Jan 14:36 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Berat

Makina esht super e shpejt

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Dhj 13:31 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 156  ·  Berat

Alfa

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Sht 13:52 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 166  ·  Berat

Alfa Romeo 166 2.4 nafte

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Gush 16:16 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Berat

Alfa romeo

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Korr 10:17 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Berat

Alfa Romeo

15 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Korr 23:37 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Berat

Adi

1 500 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Qer 12:09 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 166  ·  Berat

Okazion

2 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Qer 21:58 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 156  ·  Berat

Shitet alfa 156

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 21:28 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 166  ·  Berat

Okaziiooon...

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Mar 17:21 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 166  ·  Berat

Shitet ose nderojet

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Alfa Romeo | Berat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!



Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione