Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Volkswagen Model Tjeter Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Volkswagen Model Tjeter | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

24 Mar 15:24 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Volkswagen Transporter 1.9 Turbo T5

3 100 EUR

17 Shk 11:32 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Volskwagen Transporter 2011 kamioncine

11 500 EUR

17 Gush 00:58 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Shitet autobus Vario 614

1 LEK

28 Mar 20:55 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Furgone volkswagen transporter

6 000 EUR

07 Mar 19:26 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Autobus Vanhool

20 000 EUR

09 Dhj 05:34 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  Model Tjeter  ·  Kukës

Caddy 1.9 D

21 Gush 22:31 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  Model Tjeter  ·  Mirditë

OKAZION!!! Shitet Autobuz 27+1

6 000 EUR

25 Korr 21:31 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  Model Tjeter  ·  Kukës

Wollsvagen T 4

26 Qer 07:07 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  Model Tjeter  ·  Kukës

Vw T4 K

15 Maj 18:02 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Golf 7 automat

11 500 EUR

22 Dhj 18:42 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Shitet golf 4

2 300 LEK

11 Qer 10:53 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

transport

400 EUR

16 Shk 12:53 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Transport per automjete

500 EUR

21 Jan 18:02 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  Model Tjeter  ·  Krujë

Volsvagen

30 Tet 13:40 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Okazion per2 dite wv transportier 1.9 naft i 2000

2 300 EUR

19 Maj 12:03 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Shitet Autobusi

8 LEK

20 Sht 10:41 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

okazion

250 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Volkswagen Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione