Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Volkswagen Të gjitha në Shqipëria

Caravelle , 6
Crafter , 16
LT , 4
Multivan , 3
T3 , 12
T5 , 5

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Volkswagen | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 12:54 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  Crafter  ·  Tiranë

Volkswagen Crafter

16 500 EUR

Online
Dje 12:54 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  Crafter  ·  Tiranë

Volkswagen Crafter

33 000 EUR

Online
25 Maj 08:37 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  Crafter  ·  Shkodër

shitet Crafter viti 2009.ose nderrohet

21 500 EUR

23 Maj 17:17 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  Crafter  ·  Tiranë

Crafter viti 2011 Euro 5

30 000 EUR

29 Pri 16:38 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  Crafter  ·  Tiranë

Volkswagen crafter 2.5 nafte viti 2008 manuale

6 000 EUR

27 Mar 21:55 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  Crafter  ·  Tiranë

Crafter

1 EUR

24 Mar 15:24 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Volkswagen Transporter 1.9 Turbo T5

3 100 EUR

17 Shk 11:32 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Volskwagen Transporter 2011 kamioncine

11 500 EUR

26 Jan 18:46 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  Crafter  ·  Shkodër

shitet Crafter viti 2009 .20 vende

21 EUR Çmimi me zbritje

17 Gush 00:58 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Shitet autobus Vario 614

1 LEK

03 Gush 14:25 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  Multivan  ·  Tiranë

Volkswagen Multivan T5 2009

28 Mar 20:55 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Furgone volkswagen transporter

6 000 EUR

07 Mar 19:26 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Autobus Vanhool

20 000 EUR

09 Dhj 05:34 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  Model Tjeter  ·  Kukës

Caddy 1.9 D

13 Sht 18:42 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  Crafter  ·  Lushnjë

����Okazion����euro 5

2 500 EUR

21 Gush 22:31 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  Model Tjeter  ·  Mirditë

OKAZION!!! Shitet Autobuz 27+1

6 000 EUR

20 Gush 21:03 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  Crafter  ·  Tiranë

Nderrohet Crafter 20+1 2008

1 LEK

25 Korr 21:31 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  Model Tjeter  ·  Kukës

Wollsvagen T 4

26 Qer 07:07 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  Model Tjeter  ·  Kukës

Vw T4 K

12 Mar 17:16 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  Crafter  ·  Fier

Crafter

1 LEK

02 Mar 08:37 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  LT  ·  Berat

bus

16 000 000 LEK

22 Dhj 18:42 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Shitet golf 4

2 300 LEK

11 Tet 01:11 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  Crafter  ·  Lushnjë

Volkswagen Crafter 23+1

20 000 EUR

14 Jan 13:59 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  LT  ·  Tiranë

VW LT35 Minibus 2.5 TDI

3 500 EUR

12 Dhj 16:19 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  Crafter  ·  Vlorë

doni

16 LEK

20 Sht 10:24 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  T3  ·  Tiranë

Shitet

1 LEK

14 Maj 18:21 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  Caravelle  ·  Krujë

Shitet

1 200 EUR

10 Mar 14:46 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  Crafter  ·  Kolonjë

VW Crafter Autobus/Minibus 2011

30 000 EUR Çmimi me zbritje

16 Shk 12:53 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Transport per automjete

500 EUR

30 Jan 08:23 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  LT  ·  Tiranë

OKAZION autobuz 20+1vende KONDICIONER + SOBË

8 500 EUR Çmimi me zbritje

21 Jan 18:02 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  Model Tjeter  ·  Krujë

Volsvagen

18 Jan 10:31 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  LT  ·  Tiranë

VW LT

4 500 EUR

17 Nën 23:28 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  Crafter  ·  Tiranë

CRAFTER 2009 super oferte

15 Nën 14:49 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  T5  ·  Tiranë

Kamonçine Volswagen

4 200 EUR

30 Tet 13:40 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Okazion per2 dite wv transportier 1.9 naft i 2000

2 300 EUR

19 Maj 12:03 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Shitet Autobusi

8 LEK

01 Shk 18:40 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  Crafter  ·  Tiranë

Crafter 2008

20 Sht 10:41 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

okazion

250 000 LEK

06 Korr 11:02 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  Multivan  ·  Pogradec

Volkswagen

27 Jan 12:12 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  T3  ·  Sarandë

VW T4 2.5 TDI Multivan Syncro

06 Maj 09:36 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  T3  ·  Kukës

VW T3

200 000 LEK

04 Maj 08:00 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  Caravelle  ·  Korçë

Furgon VW Caravell 8+1

700 EUR Çmimi me zbritje

04 Maj 07:59 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  Caravelle  ·  Tiranë

Furgon VW Caravell 8+1

600 EUR Çmimi me zbritje

22 Pri 09:00 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  T3  ·  Kukës

VW T3

200 000 LEK

18 Mar 15:11 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  T3  ·  Korçë

Okazion Furgon 8+1

900 EUR Çmimi me zbritje

18 Mar 15:11 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  T3  ·  Korçë

Okazion Furgon 8+1

900 EUR Çmimi me zbritje

09 Mar 15:03 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  T3  ·  Korçë

VW Caravelle t3

4 500 EUR

09 Mar 14:59 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  Caravelle  ·  Korçë

VW Caravelle t1

2 200 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Volkswagen | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione