Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes Vito Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Mercedes Vito | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

08 Tet 12:22 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Mat

Mercedes Vito -04

7 000 EUR Çmimi me zbritje

21 Qer 21:43 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Durrës

Mercedes Benz Vito

08 Qer 08:00 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Durrës

Vito Extra Lang 12/2012

14 000 EUR

05 Maj 18:29 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Durrës

MERCEDES BENZ VITO 116 CDI - 6 VENDE - 2011

7 400 LEK

27 Mar 09:00 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Kurbin

Shes&Nderroj autobuza edhe sprintera

1 EUR

19 Dhj 16:09 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Përmet

����Okazion����

1 EUR

19 Dhj 15:59 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Përmet

����Okazion����

1 EUR

04 Gush 08:53 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Kukës

SHITET MERCEDES BENZ

21 000 EUR

26 Mar 16:55 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Kukës

Mercedes benz vito van 2.2 114 cdi L Viti 2015 Pa Dogan Auto

11 200 EUR

31 Jan 19:18 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Fier

Vito 220 cdi 6 marsha

4 900 EUR

28 Maj 22:30 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Fier

Okazion Vito 6+1 në gjendje të mire

2 300 EUR

02 Pri 04:20 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Tiranë

Vito 8+1

28 Jan 09:28 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Fier

Shes furgon

5 500 EUR

15 Nën 02:55 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Fier

Mercedes Vito 111 CDI

29 Qer 13:36 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Korçë

Vito 8+1

4 000 EUR

27 Qer 17:51 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Korçë

Vito 8+1

4 000 EUR

13 Shk 23:26 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Durrës

Mercedes Vito

2 800 EUR

03 Shk 19:10 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Kurbin

Mercedes Vito -04 URGJENTTT!!!!!!!!!!!

7 000 EUR Çmimi me zbritje

07 Dhj 01:23 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Tiranë

Shitet

6 500 EUR

21 Korr 10:34 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Dibër

Text WhatsApp

2 000 EUR

04 Maj 10:20 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Berat

Vito

7 000 EUR

13 Jan 10:54 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Durrës

Mercedes Benz Vito 108 2003

7 500 EUR

09 Dhj 15:57 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Fier

VITO

8 900 EUR

26 Qer 07:19 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Pogradec

shitet mercedez benz vito

2 200 LEK

25 Qer 20:09 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Pogradec

shitet mercedez benz vito

2 200 LEK

05 Maj 19:19 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Bulqizë

Mercedes Vito

5 500 EUR

24 Pri 20:50 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Shkodër

Frigorifer vito

3 000 EUR

03 Jan 20:00 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Durrës

Mercedes benz

17 Dhj 09:39 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Lushnjë

Mercedes Vito

6 000 EUR

15 Dhj 15:45 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Shkodër

Mercedes Benz Vito 2.0

4 500 EUR

13 Nën 09:25 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Vlorë

Mercedes benz Vito 108 cdi

4 000 EUR

01 Tet 13:00 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Tiranë

Super okazion Mercedes

4 000 EUR

14 Sht 13:51 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Shkodër

Benz vito 2.0

4 700 EUR

20 Gush 15:08 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Tiranë

Mercedes Vito 220 cdi

4 500 EUR

23 Korr 14:10 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Durrës

Mercedes benz Vito

4 100 EUR

01 Korr 11:04 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Shkodër

Mercedes Vito dizel

3 900 EUR

01 Korr 10:59 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Shkodër

Mercedes Vito dizel

3 900 EUR

13 Qer 10:30 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Tiranë

Mercedes benz Vito 220

3 000 EUR

06 Qer 13:19 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Shkodër

MERCEDES VITO SHITET & NDERROHET

4 000 EUR

22 Mar 14:25 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Shkodër

Mercedes Vito

6 000 EUR

20 Mar 15:42 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Kurbin

Mercedes Vito

5 800 EUR

02 Mar 11:26 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Has

Mercedes Vito

4 000 EUR

19 Shk 13:05 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Berat

Mercedes 220

5 000 EUR

20 Jan 15:20 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Lushnjë

U shit flm merrjep

1 000 EUR Çmimi me zbritje

16 Jan 21:47 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Gjirokastër

Mercedes vito

5 000 LEK

16 Jan 11:17 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Fier

Mercedes Vito super makine

4 500 EUR

18 Dhj 17:58 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Elbasan

MERCEDES VITO 110 CDI

400 000 LEK Çmimi me zbritje

15 Dhj 10:47 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Lushnjë

Mercedes Vito

6 500 LEK

19 Nën 10:00 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Shkodër

Mercedes Vito 110

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Mercedes Vito | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione