Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes Model Tjeter Të gjitha në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Mercedes Model Tjeter | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

01 Qer 13:12 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Autobus Beluga 35 vende

22 000 EUR

01 Qer 13:10 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Autobus Shitet OKAZION Mercedes Beluga 818

28 000 EUR

26 Maj 20:24 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet Sprinter 316 cdi

16 000 LEK

15 Maj 07:07 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Sprinter

16 000 EUR

22 Pri 06:48 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Sprinter 416 Cdi

16 000 EUR

31 Mar 09:35 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Sprinter

8 000 LEK

05 Mar 13:32 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Super Sprinter 416 (24 vendesh) 12 000€

12 000 EUR Çmimi me zbritje

21 Jan 19:00 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Sprinter 416 Cdi

16 000 EUR

16 Jan 11:40 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Sprinter 416. 23vende. Viti 2004.

14 LEK

23 Nën 18:33 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Sprinter

1 LEK Çmimi me zbritje

08 Gush 11:21 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Sprinter 412D

6 500 LEK Çmimi me zbritje

17 Korr 15:09 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

SETRA 315 GT HD

03 Korr 20:01 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Sprinter 412

9 000 LEK

25 Pri 22:52 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Sprinter 416 Cdi

15 500 EUR Çmimi me zbritje

17 Nën 11:11 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Mercedes 818

32 000 EUR

08 Nën 15:22 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

AUTOBUS MERCEDES BENZ TOURISMO

02 Nën 17:38 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Mercedes Benz Conecto 3x

29 Tet 00:14 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

412 okazion viti 2000 21 vende

9 000 EUR

26 Gush 13:37 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

MERCEDES BENZ TOURISMO 0350

21 Gush 12:00 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Mercedes Benz Conecto

15 Gush 23:27 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Atego 815

1 LEK

10 Gush 09:40 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

MERCEDES BENZ 815D

09 Maj 22:52 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Autobus,honday viti 1999

07 Dhj 14:59 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Furgon

1 500 EUR

28 Nën 13:21 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Autobus

8 000 EUR

17 Jan 09:28 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Mercedes benz 0404 setra

13 Maj 01:04 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Mercedes Benz 350 RHD Setra

05 Maj 17:50 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Autobus ne shitje

15 Mar 09:53 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Mercedes 350 turizmo euro 5 viti 2005

06 Jan 21:32 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

MERCEDES TRAVEGO

06 Jan 21:32 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

MERCEDES TRAVEGO

25 Dhj 08:03 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet Man Temsa 33 vende

13 Maj 19:28 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

MERCEDES BENZ 1117

8 000 EUR

28 Mar 10:08 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Mercedes 0350

15 Mar 08:34 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Autobuz Mercedes Benz

9 800 EUR

26 Sht 14:58 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Mercedes 350

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Mercedes Model Tjeter | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione