Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura MAN TEMSA Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | MAN TEMSA | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

18 Pri 07:25 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  TEMSA  ·  Tiranë

MAN TEMSA

05 Dhj 01:03 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  TEMSA  ·  Durrës

TEMSA SAMBA

27 Sht 01:37 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  TEMSA  ·  Gjirokastër

Autobuz ne shitje

15 000 EUR

26 Sht 17:47 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  TEMSA  ·  Gjirokastër

Autobuz ne shitje

15 000 EUR

16 Sht 22:41 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  TEMSA  ·  Tiranë

Shitet Autobus MAN Temsa

30 000 EUR

16 Gush 23:09 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  TEMSA  ·  Fier

Man temsa urgjent

10 000 EUR

20 Maj 10:34 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  TEMSA  ·  Lezhë

⚜ MAN TEMSA ⚜

24 999 EUR

23 Tet 10:40 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  TEMSA  ·  Fier

Autobus minibus

7 500 LEK Çmimi me zbritje

30 Maj 09:56 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  TEMSA  ·  Fier

MAN TEMSA

20 500 EUR

30 Maj 09:56 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  TEMSA  ·  Fier

SHITET OSE NDERROHET ME SPRINTER

20 500 EUR

24 Dhj 17:41 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  TEMSA  ·  Kukës

MAN 6.100

2 300 EUR Çmimi me zbritje

29 Nën 17:29 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  TEMSA  ·  Kavajë

Autobus

13 000 EUR

29 Sht 11:58 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  TEMSA  ·  Durrës

Urban man super gjendje

6 500 EUR

26 Pri 18:37 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  TEMSA  ·  Lushnjë

Man Temsa

12 000 000 LEK Çmimi me zbritje

07 Dhj 10:06 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  TEMSA  ·  Durrës

Shitet Man Temsa 32+1 2007

15 000 EUR

05 Dhj 13:27 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  TEMSA  ·  Durrës

Shitet Man Temsa 32+1 2007

1 EUR

03 Dhj 15:58 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  TEMSA  ·  Durrës

Shitet Man Temsa 32+1 2007

15 000 EUR

03 Nën 15:26 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  TEMSA  ·  Tiranë

Temsa

08 Tet 06:56 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  TEMSA  ·  Lushnjë

Man TEMSA

16 000 000 LEK

06 Tet 07:20 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  TEMSA  ·  Durrës

Shitet Man Temsa 32+1 2007

15 000 EUR

02 Tet 11:29 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  TEMSA  ·  Durrës

Shitet Man Temsa 32+1 2007

15 000 EUR

01 Tet 10:46 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  TEMSA  ·  Durrës

Shitet Man Temsa 32+1 2007

16 000 EUR

13 Maj 09:49 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  TEMSA  ·  Durrës

OKAZION!!! MAN TEMSA 32+1 2007

17 000 EUR

12 Maj 18:51 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  TEMSA  ·  Durrës

Okazion!!Man Temsa 32+1 2007

17 000 EUR

12 Maj 15:11 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  TEMSA  ·  Durrës

OKAZION!!! Shitet Man Temsa 32+1 2007

17 000 EUR

08 Maj 23:17 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  TEMSA  ·  Durrës

OKAZION!!!! MAN TEMSA 32 VENDE 2007

20 000 EUR

01 Mar 18:33 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  TEMSA  ·  Fier

Minibus

1 EUR

28 Shk 18:00 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  TEMSA  ·  Shkodër

Shitet autobusi temsa 35 vende

27 Dhj 18:27 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  TEMSA  ·  Durrës

Man Temsa 32 vende 2006

20 000 EUR

24 Dhj 14:06 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  TEMSA  ·  Durrës

SHITET Man Temsa 2007 32 vende

20 000 EUR

08 Maj 13:07 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  TEMSA  ·  Durrës

MAN TEMSA 32+1 2006

20 000 EUR

21 Pri 16:39 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  TEMSA  ·  Mallakastër

Man temsa 2006

02 Shk 13:25 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  TEMSA  ·  Fier

Autobuz MAN Temsa 32 vënde 2001

1 700 000 LEK

09 Dhj 13:42 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  TEMSA  ·  Tiranë

MAN TEMSA 2006

07 Nën 19:37 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  TEMSA  ·  Durrës

MAN TEMSA 2006 32+1

02 Nën 18:45 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  TEMSA  ·  Durrës

MAN TEMSA 32+1 2006

29 Tet 14:08 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  TEMSA  ·  Durrës

Man Temsa 32+1 2006

28 Tet 14:45 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  TEMSA  ·  Durrës

Man Temsa 32 vende 2006

14 Korr 19:55 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  TEMSA  ·  Tiranë

Autobus MAN TEMSA me motorr dhe cdo pjese nga MAN.

37 500 EUR

02 Maj 11:55 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  TEMSA  ·  Lezhë

Autobus MAN

1 LEK

22 Mar 17:24 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  TEMSA  ·  Tiranë

Autobus MAN TEMSA me motorr dhe cdo pjese nga MAN.

37 500 EUR

18 Shk 19:07 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  TEMSA  ·  Lushnjë

Man temsa

28 000 EUR

14 Sht 20:43 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  TEMSA  ·  Durrës

MAN TEMSA SUPER 2006

29 000 EUR

05 Sht 13:49 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  TEMSA  ·  Durrës

Autobus MAN

12 150 EUR Çmimi me zbritje

15 Qer 21:51 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  TEMSA  ·  Vlorë

Shitet kamioni MAN

2 500 EUR

21 Maj 08:10 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  TEMSA  ·  Lezhë

Man ne gjendje te mire

16 000 EUR

27 Pri 17:14 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  TEMSA  ·  Tiranë

temsa man

26 000 EUR

27 Pri 16:45 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  TEMSA  ·  Tiranë

MAN temsa

26 000 EUR

28 Mar 10:36 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  TEMSA  ·  Elbasan

Autobuz MAN

8 000 EUR Çmimi me zbritje

12 Mar 07:55 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  TEMSA  ·  Kukës

Autobus

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | MAN TEMSA | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione