Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura MAN Të gjitha në Shqipëria

Model Tjeter , 135
NOGE , 5
TEMSA , 55

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | MAN | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

15 Pri 21:07 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  TEMSA  ·  Vlorë

OKAZION 4000 EURO MAN TEMSA !

4 000 EUR Çmimi me zbritje

15 Pri 10:27 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Autobus Irizar Pb MAN SHITET

22 000 EUR

15 Pri 10:22 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Kavajë

MAN DEXTON

14 Pri 10:47 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Man

13 Pri 22:49 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Man 2007

16 000 EUR Çmimi me zbritje

10 Pri 13:34 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

NEOPLAN 2005

16 500 EUR

08 Pri 11:23 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Kukës

MAN - 8.180 -2006 @

07 Pri 19:57 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Okazion MAN PB.

27 EUR

28 Mar 12:39 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Autobus PB MAN 2006

35 000 EUR

25 Mar 10:32 Auto sallon Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Man tga 41 480

50 000 EUR

Shitësit të Besuar
19 Mar 18:43 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

AUTOBUS MAN 2010

18 000 EUR Çmimi me zbritje

28 Shk 12:49 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Man

1 LEK

28 Shk 12:46 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Autobus PB

1 LEK

27 Shk 15:33 Auto sallon Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Autobus në shitje NEOPLAN CITYLINER

1 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
25 Jan 14:34 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Pogradec

Shitet

10 EUR

20 Dhj 10:39 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

U SHITË Man Beulas Bus

18 Dhj 10:29 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

U SHITË Man Beulas Bus

27 EUR

05 Dhj 01:03 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  TEMSA  ·  Durrës

TEMSA SAMBA

30 Nën 21:18 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Skrapar

Shitet ose drohet me 20+1

15 300 EUR

30 Nën 21:16 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Skrapar

Shitet me lishenc man 2004 36 plus 1

15 300 EUR

23 Nën 17:22 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shiten Autobus man

53 EUR

09 Nën 19:08 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Sarandë

SHITET

11 500 EUR

31 Tet 00:56 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Sarandë

Shitet Autobus Man

1 EUR

18 Tet 20:48 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Shitet Autobusi

16 000 EUR

17 Tet 00:48 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Kavajë

MAN 37 vende

18 500 EUR

27 Sht 01:37 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  TEMSA  ·  Gjirokastër

Autobuz ne shitje

15 000 EUR

26 Sht 17:47 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  TEMSA  ·  Gjirokastër

Autobuz ne shitje

15 000 EUR

16 Sht 22:41 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  TEMSA  ·  Tiranë

Shitet Autobus MAN Temsa

30 000 EUR

16 Gush 23:09 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  TEMSA  ·  Fier

Man temsa urgjent

10 000 EUR

06 Gush 09:59 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shes autobusat man sikur te ri

28 Korr 11:27 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shes Busat MAN LIONS CITY 12/2005

20 Korr 21:35 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

URBAN QYTETI

1 234 EUR Çmimi me zbritje

10 Korr 08:58 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Përmet

Okazion

4 444 EUR

19 Qer 17:26 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SHITET KAMION MAN TGM 18 240

32 000 EUR

20 Maj 10:34 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  TEMSA  ·  Lezhë

⚜ MAN TEMSA ⚜

24 999 EUR

Online
23 Mar 10:35 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Shitet Autobus Man 30000€

30 000 EUR

18 Mar 13:59 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Sarandë

Shitet Autobus

1 EUR

04 Mar 20:21 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Autobus Man

10 LEK

08 Jan 13:44 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shiten Man Beulas

01 Dhj 23:18 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Skrapar

ShITET ME LICENC MAN 2004.37.Vensh

15 300 EUR Çmimi me zbritje

05 Nën 23:28 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Skrapar

Shitet me lishenc man 36 plus 1

15 300 EUR

23 Tet 16:56 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Sarandë

Shitet Man.

15 000 LEK

23 Tet 10:40 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  TEMSA  ·  Fier

Autobus minibus

7 500 LEK Çmimi me zbritje

13 Tet 18:09 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Fier

shitet urgjent man temsa

8 500 EUR

25 Sht 21:43 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Autobus Lexea

24 900 EUR Çmimi me zbritje

20 Gush 08:23 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Gjirokastër

Autobus MAN Coach

15 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | MAN | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione