Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Iveco Të gjitha në Shqipëria

Daily , 136
Model Tjeter , 246
NOGE , 7

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Iveco | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

15 Pri 10:27 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  NOGE  ·  Durrës

Autobus Iveco Noge

20 000 EUR

14 Pri 20:09 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Kavajë

Iveco

12 Pri 09:33 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Tiranë

Iveco daily frigoriferike ngrirese -30

18 000 EUR Çmimi me zbritje

08 Pri 11:32 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Kukës

MAN - 8.180 -2006 **

08 Pri 11:23 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Kukës

FIAT-IVECO 65-80

1 800 EUR

04 Pri 20:39 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Kavajë

Iveco

65 000 EUR

04 Pri 11:29 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Iveco

22 000 EUR Çmimi me zbritje

Online
31 Mar 11:38 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Okazion Autobus IVECO

17 000 EUR

27 Mar 13:37 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

OKAZION V6

19 900 EUR

26 Mar 20:12 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Iveco M50 okazion

04 Mar 17:28 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Shkodër

Kamioncin

22 000 EUR

04 Mar 13:32 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Tiranë

Shes Iveco frigoriferike ngrirese

20 000 EUR

28 Shk 22:44 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Iveco Otocar

19 EUR

26 Shk 09:05 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Gjirokastër

IVECO 70C17V

12 000 EUR

18 Shk 08:30 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Tiranë

Iveco Daily 20+1 Vende

21 000 EUR

17 Shk 20:01 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Autobus Iveco 36 vende

8 500 EUR

21 Jan 15:32 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Minibus Iveco 2.5 Nafte

04 Jan 10:00 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Lezhë

Shitet

111 EUR

16 Dhj 20:23 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Iveco

9 000 LEK

16 Dhj 20:20 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Okazion

9 000 LEK

15 Dhj 15:19 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Iveco

1 EUR

12 Dhj 22:59 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  NOGE  ·  Tiranë

U Shitë Iveco Noge Autobus

17 EUR

12 Dhj 09:34 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Durrës

Iveco 3.0 E5

1 LEK

05 Dhj 11:24 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Sunset XL

1 EUR

27 Nën 03:07 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Durrës

Iveco 3.0

1 LEK

16 Nën 19:12 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

mini bus iveco

10 000 LEK

09 Nën 19:13 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Sarandë

Shitet

17 000 EUR

27 Tet 22:24 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Kurbin

Pak i diskutushem

3 500 LEK Çmimi me zbritje

18 Tet 21:05 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Iveco Otoyol

4 900 EUR

18 Tet 17:25 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Durrës

MINIBUS IVECO DAILY

16 Tet 18:38 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Autobus Irisbus Axer

15 Tet 12:46 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Durrës

iveco 3.0

08 Sht 20:48 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Kurbin

iveko 20 vensh gjendje te mir me leta te pagura

4 000 LEK Çmimi me zbritje

30 Gush 21:17 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Lezhë

Shitet autobuz iveco

17 Korr 15:09 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

IVECO RECREO

02 Korr 20:00 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Durrës

Iveco Daily

14 000 EUR

25 Qer 13:01 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Tiranë

Iveco Minibus 2009

17 000 EUR

21 Qer 19:12 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet Iveco

500 000 LEK

12 Qer 15:36 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Kukës

Iveco 35-10 me dogane

06 Maj 22:38 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

SHITET OKAZION IVECO STRALIS 430 2004

9 500 EUR

03 Pri 17:55 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Kavajë

Iveco daily

9 000 EUR

02 Pri 17:50 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Elbasan

Okazon

8 000 EUR

28 Mar 22:00 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet & nderrohet

1 EUR

18 Mar 18:43 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Vlorë

Shes furgon Iveko Daily dopio gome

5 700 EUR Çmimi me zbritje

18 Mar 18:43 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Vlorë

Shes furgon Iveko Daily

4 700 EUR

13 Mar 13:41 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

iveko karrotrec

19 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Iveco | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione