Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Ford Të gjitha në Shqipëria

Transit , 1
Transit , 110
Tourneo , 1
Transit , 19

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Ford | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 17:29 Makina udhëtimi  ·  Ford  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

shitet ford tranzit

2 700 LEK Çmimi me zbritje

14 Mar 18:02 Makina udhëtimi  ·  Ford  ·  Transit  ·  Kukës

Ford transit costum 2.2 disel 2014

7 100 EUR

10 Mar 17:37 Makina udhëtimi  ·  Ford  ·  Transit  ·  Lezhë

Shitet Ford Transit

9 000 EUR

10 Mar 17:28 Makina udhëtimi  ·  Ford  ·  Transit  ·  Lezhë

Shitet Furgoni Ford

9 000 EUR

06 Shk 19:17 Makina udhëtimi  ·  Ford  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Ford everest

04 Pri 13:19 Makina udhëtimi  ·  Ford  ·  Transit  ·  Elbasan

Ford

11 Jan 17:58 Makina udhëtimi  ·  Ford  ·  Transit  ·  Durrës

Shitet OkazionFord Transit

31 Tet 11:24 Makina udhëtimi  ·  Ford  ·  Transit  ·  Shkodër

ford transit

999 EUR

05 Sht 15:18 Makina udhëtimi  ·  Ford  ·  Transit  ·  Lezhë

Shitet fordi 8+1

2 400 EUR

02 Sht 17:48 Makina udhëtimi  ·  Ford  ·  Transit  ·  Lezhë

Ford Transit

03 Korr 22:03 Makina udhëtimi  ·  Ford  ·  Transit  ·  Kavajë

Ford Transit 14+1

3 700 EUR

08 Qer 12:34 Makina udhëtimi  ·  Ford  ·  Transit  ·  Kukës

Shitet Furgon Ford Cl 8+1 1994

3 000 EUR

05 Maj 15:40 Makina udhëtimi  ·  Ford  ·  Transit  ·  Fier

Ford Transit 2.4 Diesel , Viti Prodhimit 2007 , 16+ 1 vende

8 500 EUR

23 Shk 10:29 Makina udhëtimi  ·  Ford  ·  Transit  ·  Krujë

Ford transit 2008 2.2

4 800 EUR

04 Nën 19:56 Makina udhëtimi  ·  Ford  ·  Transit  ·  Vlorë

shitet ose nderrohet

24 Tet 14:23 Makina udhëtimi  ·  Ford  ·  Transit  ·  Korçë

ford 20 vendesh

8 500 EUR

24 Sht 00:48 Makina udhëtimi  ·  Ford  ·  Transit  ·  Vlorë

Ford Transit Vlore

24 Sht 00:47 Makina udhëtimi  ·  Ford  ·  Transit  ·  Vlorë

shitet fugoni 11+1 super okazion per arsye emigrimi

2 500 LEK Çmimi me zbritje

13 Sht 07:43 Makina udhëtimi  ·  Ford  ·  Transit  ·  Kukës

KOMBI FORD

13 Gush 13:47 Makina udhëtimi  ·  Ford  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

shitet

2 800 EUR

12 Gush 19:08 Makina udhëtimi  ·  Ford  ·  Transit  ·  Korçë

Shitet

2 500 EUR

02 Qer 06:51 Makina udhëtimi  ·  Ford  ·  Transit  ·  Lezhë

Ford Transit 2004 pa dokumenta

21 Pri 00:02 Makina udhëtimi  ·  Ford  ·  Transit  ·  Elbasan

❌Okazion Ford Tranzit 2011❌ (Vetem nje pronar)

25 Shk 17:50 Makina udhëtimi  ·  Ford  ·  Transit  ·  Korçë

Ford Transit

15 EUR

09 Shk 22:45 Makina udhëtimi  ·  Ford  ·  Transit  ·  Shkodër

Shitet ose nderrohet ford transit 14+1

1 000 EUR

28 Jan 16:04 Makina udhëtimi  ·  Ford  ·  Transit  ·  Has

Ford tranzit

5 000 EUR

10 Jan 14:29 Makina udhëtimi  ·  Ford  ·  Transit  ·  Malësi e Madhe

Ford transit pa letra shitet ose nderrohet

1 000 EUR

12 Nën 20:17 Makina udhëtimi  ·  Ford  ·  Transit  ·  Krujë

Shes 2 FORDA udhetetaresh

1 000 EUR

06 Tet 20:56 Makina udhëtimi  ·  Ford  ·  Transit  ·  Vlorë

Autobuze

1 500 EUR

05 Tet 18:58 Makina udhëtimi  ·  Ford  ·  Transit  ·  Elbasan

❌Ford Tanzit 2011❌

01 Tet 20:51 Makina udhëtimi  ·  Ford  ·  Transit  ·  Kavajë

Ford tranzit shitet urgjent

3 LEK

24 Qer 20:17 Makina udhëtimi  ·  Ford  ·  Transit  ·  Lezhë

Shitet fordi 12+1

2 200 LEK

01 Qer 07:08 Makina udhëtimi  ·  Ford  ·  Transit  ·  Elbasan

Okazion Ford Tranzit

05 Maj 03:13 Makina udhëtimi  ·  Ford  ·  Transit  ·  Korçë

ford tranzit

6 000 EUR

28 Pri 05:35 Makina udhëtimi  ·  Ford  ·  Transit  ·  Elbasan

Ford ne gjendje te mire

2 000 EUR

10 Shk 22:14 Makina udhëtimi  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Shitet

04 Sht 08:04 Makina udhëtimi  ·  Ford  ·  Transit  ·  Krujë

Shitet Ford me letra te mbaruara

800 EUR

15 Qer 19:22 Makina udhëtimi  ·  Ford  ·  Transit  ·  Krujë

Shitet ford 8+1 pa letra

900 EUR

15 Qer 19:21 Makina udhëtimi  ·  Ford  ·  Transit  ·  Krujë

Ford tranzit me letra te mbaruara

1 100 EUR

16 Pri 06:53 Makina udhëtimi  ·  Ford  ·  Transit  ·  Durrës

Ford transit 1995 Cc

6 000 EUR

30 Mar 16:29 Makina udhëtimi  ·  Ford  ·  Transit  ·  Kukës

ford transit

12 Shk 15:17 Makina udhëtimi  ·  Ford  ·  Transit  ·  Lezhë

Ford Transit

3 500 000 LEK

08 Dhj 22:53 Makina udhëtimi  ·  Ford  ·  Transit  ·  Has

Minibus

8 900 EUR

02 Sht 08:18 Makina udhëtimi  ·  Ford  ·  Transit  ·  Lezhë

U shit flm merrjep

30 Korr 10:15 Makina udhëtimi  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Shitet

1 500 EUR

12 Qer 08:57 Makina udhëtimi  ·  Ford  ·  Transit  ·  Lezhë

Ford 15 vensh 2002 me kondicioner

10 Qer 17:08 Makina udhëtimi  ·  Ford  ·  Transit  ·  Shkodër

Ford transit 2002 15 vensh

10 Qer 08:52 Makina udhëtimi  ·  Ford  ·  Transit  ·  Lezhë

Ford transit 15 vendsh viti 2002

05 Qer 18:37 Makina udhëtimi  ·  Ford  ·  Transit  ·  Elbasan

FORD TRANSIT 14+1

600 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Ford | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione