Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Fiat Të gjitha në Shqipëria

Ducado , 11

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Fiat | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

04 Pri 11:23 Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Ducado  ·  Shkodër

Fiat ducato

7 300 EUR

Online
03 Mar 09:13 Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Fiat ducato blindato 2014

9 900 EUR

16 Shk 09:01 Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Lezhë

Shitet autobusi super gjendje okazion

25 Jan 04:31 Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Ducado  ·  Gjirokastër

FIAT DUKATO

10 000 EUR Çmimi me zbritje

25 Tet 16:23 Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Fiat panda 1.1����2006

3 000 EUR

09 Jan 08:27 Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Ducado  ·  Tiranë

SHITET

7 000 EUR

03 Dhj 18:48 Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Sherbim Taxi.Tirane-Selanik.24 ore.+355685400707.

23 Nën 10:51 Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Autobus okazion

7 000 EUR

Online
06 Pri 09:54 Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Fiat Ducato viti 2008

4 000 EUR

17 Sht 15:32 Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

IVECO DAILY

1 LEK

08 Tet 10:03 Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Ducado  ·  Korçë

Okazion

3 200 EUR

26 Shk 09:29 Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Ducado  ·  Lushnjë

Okazion shitet fiat dukat fugon 300,000 lij lek !

300 000 LEK

19 Shk 20:16 Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Ducado  ·  Kukës

Fiat Ducato MAX 3.0 Diezel

18 Sht 12:49 Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Ducado  ·  Lezhë

Shitet furgoni 17+1Me kondicioner

20 Korr 18:32 Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Ducado  ·  Mirditë

Mikrouz 17+1 vende

5 000 EUR

06 Shk 15:35 Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Ducado  ·  Berat

Shume e mire

5 000 EUR

03 Dhj 16:28 Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Ducado  ·  Shkodër

Fiat Ducato 2.8

4 500 EUR Çmimi me zbritje

18 Mar 15:12 Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Ducado  ·  Vlorë

Fiat Dukato 8+1 vende

3 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Fiat | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione