Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Volvo Trucks FH Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Volvo Trucks FH | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

19 Pri 16:34 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FH  ·  Tiranë

Volvo FH 440 euro5

07 Pri 14:10 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FH  ·  Korçë

VOLVO FH 440 Euro5

25 000 EUR Çmimi me zbritje

06 Mar 22:37 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FH  ·  Elbasan

Volvo f16

03 Shk 13:53 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FH  ·  Tiranë

Volvo Fh500 - 2017

06 Jan 09:05 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FH  ·  Tiranë

VOLVO FH 460

06 Jan 08:34 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FH  ·  Tiranë

VOLVO FH 460

06 Jan 08:16 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FH  ·  Tiranë

Volvo FH 440

06 Jan 08:16 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FH  ·  Tiranë

Volvo FH

06 Jan 08:15 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FH  ·  Tiranë

VOLVO EURO 5

12 000 EUR

19 Dhj 23:35 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FH  ·  Tiranë

Volvo FH500 euro6 - 2017

10 Tet 14:57 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FH  ·  Durrës

Volvo FH 540 2019

1 LEK

09 Tet 21:47 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FH  ·  Durrës

VOLVO FH 540 full

1 LEK

16 Sht 14:05 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FH  ·  Tiranë

Shitet kamjon Volvo 120m3

22 000 EUR

12 Gush 11:30 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FH  ·  Tiranë

Shitet kamjon Volvo 120m3

25 000 EUR

28 Korr 13:12 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FH  ·  Elbasan

Volvo fh 400

25 000 EUR

16 Korr 13:49 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FH  ·  Elbasan

Shitet Volvo Euro6

55 000 EUR

16 Korr 13:36 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FH  ·  Elbasan

Shitet Volvo euro6 500

50 900 EUR

14 Korr 13:25 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FH  ·  Tiranë

Volvo FH13

14 Korr 13:15 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FH  ·  Tiranë

Volvo Euro 6

04 Korr 22:24 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FH  ·  Tiranë

Shitet Volvo FH 400 viti 2007 euro 5

15 000 EUR

02 Korr 11:18 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FH  ·  Tiranë

Volvo fh 500 & 460

05 Qer 17:43 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FH  ·  Korçë

Shitet! Kok + trailer

26 Maj 16:50 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FH  ·  Tiranë

VOLVO EURO 5

06 Shk 14:35 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FH  ·  Tiranë

Volvo fh 500 !! Viti 2011

16 Dhj 10:33 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FH  ·  Sarandë

Shitet Makin

19 500 EUR

15 Dhj 11:57 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FH  ·  Sarandë

Shitet Makin

19 500 EUR

15 Dhj 11:44 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FH  ·  Sarandë

Shitet Makin

19 500 EUR

14 Sht 20:22 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FH  ·  Durrës

Volvo

11 000 EUR

30 Gush 21:37 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FH  ·  Durrës

Shitet trajli

23 Gush 16:17 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FH  ·  Korçë

Motorr Volvo

1 300 EUR Çmimi me zbritje

14 Korr 20:34 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FH  ·  Pogradec

Bizarke Volvo FH 460

37 000 EUR

12 Qer 20:22 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FH  ·  Tiranë

Volvo fh 540 !!! 2011

15 Pri 15:45 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FH  ·  Tiranë

Shitet Volvo

14 000 LEK

14 Pri 17:18 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FH  ·  Tiranë

Shitet Volvo FH 440

15 000 EUR

14 Pri 16:49 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FH  ·  Tiranë

Shitet Volvo FH 440

18 000 EUR

04 Pri 15:27 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FH  ·  Tiranë

Shitet Volvo FH

15 000 LEK

21 Mar 15:26 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FH  ·  Tiranë

Shitet Volvo FH Euro 6

60 000 EUR

21 Mar 15:26 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FH  ·  Tiranë

Shitet Volvo FH Euro 6

60 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Volvo Trucks FH | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione