Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Scania 144.460 Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Scania 144.460 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

24 Maj 21:09 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  144.460  ·  Tiranë

Shitet Scania + Rimorkio

24 000 EUR

28 Jan 00:05 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  144.460  ·  Durrës

MAN kamjon viti 2011

14 000 EUR

21 Nën 19:09 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  144.460  ·  Pogradec

limorqator

2 000 EUR

23 Tet 15:28 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  144.460  ·  Has

Shes scania R560

15 500 EUR

23 Dhj 20:53 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  144.460  ·  Durrës

Shitet rimorkio

2 900 EUR

07 Dhj 20:29 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  144.460  ·  Kukës

scania

15 000 EUR

20 Maj 08:39 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  144.460  ·  Kukës

Scania 460

14 Nën 05:09 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  144.460  ·  Shkodër

Scania 144 460

10 500 EUR Çmimi me zbritje

21 Sht 12:32 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  144.460  ·  Korçë

Rrimorkio

24 Qer 11:02 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  144.460  ·  Tiranë

Scania ne super gjendje

7 000 EUR Çmimi me zbritje

09 Qer 14:26 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  144.460  ·  Durrës

Scania

35 000 EUR

30 Nën 15:50 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  144.460  ·  Lushnjë

Scania

22 000 EUR

03 Nën 13:15 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  144.460  ·  Elbasan

Scania

25 000 EUR

06 Gush 10:40 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  144.460  ·  Korçë

Okazion Scania

15 000 EUR

25 Qer 13:01 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  144.460  ·  Korçë

Okazion Scania

16 000 EUR

18 Qer 13:40 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  144.460  ·  Korçë

Scania

10 500 EUR

29 Maj 16:29 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  144.460  ·  Tiranë

Okazion scania v8 460

23 000 EUR

09 Maj 13:24 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  144.460  ·  Tiranë

Scania 460 Menci

1 EUR

29 Mar 20:03 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  144.460  ·  Tiranë

OKAZION!!! Scania 144L 530 +Rimorkio 120m3

13 000 EUR

29 Pri 18:43 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  144.460  ·  Tiranë

Scania

25 000 EUR

28 Pri 21:13 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  144.460  ·  Tiranë

Scania 460 Tral

25 000 EUR

21 Mar 18:07 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  144.460  ·  Durrës

Autobote ne gjendje ppune pune

15 000 EUR

04 Dhj 12:41 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  144.460  ·  Kukës

Shitet Scania 460

20 000 EUR

18 Nën 16:58 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  144.460  ·  Kukës

SCANIA 460 Shitet

12 500 EUR Çmimi me zbritje

16 Tet 20:08 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  144.460  ·  Kukës

Scania

31 Korr 19:15 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  144.460  ·  Krujë

Scania 2003

17 Korr 09:16 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  144.460  ·  Tiranë

Skania 460 autobot

38 000 EUR

09 Qer 11:24 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  144.460  ·  Tiranë

Scania 144L530+REMORKIO

12 000 EUR

07 Qer 17:01 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  144.460  ·  Tiranë

shitje

12 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Scania 144.460 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione