Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Scania 114L Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Scania 114L | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

16 Pri 22:25 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  114L  ·  Elbasan

Pompa

31 Mar 12:54 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  114L  ·  Berat

Okazion

10 500 EUR

28 Jan 14:23 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  114L  ·  Tiranë

Shitet Ruli

08 Jan 20:10 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  114L  ·  Tiranë

Kupola eres

70 EUR

07 Jan 16:01 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  114L  ·  Tiranë

Shitet vinç Hyap 125

15 000 EUR

26 Dhj 13:47 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  114L  ·  Tiranë

Shitet Vinc Kamioncine

2 300 EUR

07 Nën 20:41 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  114L  ·  Pogradec

Kamioncina

7 500 EUR

30 Sht 19:29 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  114L  ·  Kukës

vw crafter

23 Maj 15:34 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  114L  ·  Lezhë

Shitet dum dum viti 2006 letra 1 vit

3 000 EUR

09 Pri 20:43 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  114L  ·  Vlorë

Shitet

3 EUR

14 Nën 18:49 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  114L  ·  Lezhë

Shitet Ford Transit 2010

7 500 EUR

04 Nën 08:37 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  114L  ·  Lezhë

Eskavator

27 000 EUR

04 Sht 21:04 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  114L  ·  Kukës

Karrel

2 000 EUR

24 Gush 20:25 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  114L  ·  Tropojë

Ifa L50

4 950 EUR Çmimi me zbritje

29 Qer 17:10 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  114L  ·  Dibër

POMPA HIDRAULIKU

08 Pri 12:40 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  114L  ·  Librazhd

Shitet Biznes Gurthyese

12 345 EUR

28 Mar 17:11 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  114L  ·  Lezhë

Pedana eskavatori

25 000 EUR

13 Shk 00:35 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  114L  ·  Kukës

KERKOJ MOTORRA SCANI

1 EUR

07 Jan 10:56 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  114L  ·  Fier

betonjere 2,5 meter kub

8 000 EUR

21 Dhj 09:54 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  114L  ·  Fier

Sopat Hidraolike

130 000 LEK

10 Dhj 02:32 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  114L  ·  Fier

betonjere 2,5 meter kub

8 000 EUR

31 Tet 21:19 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  114L  ·  Fier

Sonda

1 234 EUR

01 Tet 20:55 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  114L  ·  Pogradec

Kama

3 700 EUR

24 Gush 13:14 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  114L  ·  Fier

Shitet

45 EUR

11 Maj 16:37 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  114L  ·  Korçë

Autobus~Benz-Mercedes

13 Pri 17:22 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  114L  ·  Gjirokastër

Makin e fuqishme

20 000 LEK

24 Mar 15:26 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  114L  ·  Durrës

fadrom

2 500 EUR

08 Dhj 16:38 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  114L  ·  Tiranë

Shitet ford trazit

15 000 EUR

07 Dhj 19:01 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  114L  ·  Lezhë

kove ekskavatori

1 500 EUR

03 Nën 20:15 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  114L  ·  Tiranë

Scania

29 000 EUR

23 Gush 18:07 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  114L  ·  Krujë

Kova fadromash

700 LEK

09 Gush 18:55 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  114L  ·  Kukës

Mercedes benz

7 500 EUR

31 Korr 09:06 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  114L  ·  Fier

Gabin shasi

200 000 LEK

06 Korr 20:30 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  114L  ·  Tiranë

kamjon atego 1223

1 EUR

14 Qer 23:36 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  114L  ·  Lezhë

Shitet pjes pjes

10 Qer 09:19 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  114L  ·  Pogradec

kamjocin

3 300 LEK

03 Pri 09:31 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  114L  ·  Korçë

Rimorke

06 Mar 22:02 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  114L  ·  Tiranë

Vinç per ngarkim shkarkim

2 000 EUR

26 Jan 14:28 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  114L  ·  Elbasan

Okazion rimorkio.

500 EUR

27 Dhj 17:23 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  114L  ·  Pogradec

Kamioncin Trans Ford 2001

9 000 000 LEK

26 Dhj 22:43 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  114L  ·  Fier

Karrotrec

150 000 LEK

05 Dhj 19:21 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  114L  ·  Fier

Kollon piruni

70 000 LEK

16 Nën 09:09 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  114L  ·  Fier

Karrotrec

200 000 LEK

15 Tet 09:16 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  114L  ·  Fier

Karrotrec

250 000 LEK

10 Tet 18:38 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  114L  ·  Tiranë

ShIFENG 4 Pistona.

10 Tet 18:38 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  114L  ·  Tiranë

ShIFENG 4 Pistona.

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Scania 114L | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione