Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz 608 Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Mercedes-Benz 608 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

15 Mar 07:14 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  608  ·  Pogradec

Motor 608

1 200 LEK

17 Shk 17:48 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  608  ·  Kurbin

Shitet

3 500 LEK

04 Shk 18:47 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  608  ·  Elbasan

Mercedez Benz 608

07 Jan 14:56 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  608  ·  Kucovë

SHITET KAMION MERCEDES BENZ 608D

500 000 LEK

08 Jan 19:23 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  608  ·  Lezhë

Kamioncin

1 LEK

05 Gush 09:07 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  608  ·  Librazhd

MERCEDEZ BENZ 608, CMIMI: 5 MILION LEK

500 000 LEK Çmimi me zbritje

28 Jan 21:17 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  608  ·  Berat

Mercedes

1 EUR

25 Jan 09:15 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  608  ·  Berat

Mercedes

1 000 EUR

20 Nën 15:36 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  608  ·  Mirditë

Shitet

1 800 EUR

12 Tet 12:01 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  608  ·  Tiranë

mercedes

3 000 EUR

27 Gush 11:32 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  608  ·  Tiranë

Kamioncin

5 000 LEK

27 Gush 11:24 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  608  ·  Tiranë

Kamioncin

5 000 LEK

27 Qer 23:26 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  608  ·  Gjirokastër

Okazion

10 000 LEK

08 Mar 18:31 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  608  ·  Tiranë

Mercedes 608D

6 LEK

13 Jan 09:00 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  608  ·  Mirditë

Benz 608

1 700 EUR

20 Sht 14:58 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  608  ·  Gramsh

Shitet Merceds Benz 608

2 600 EUR

22 Jan 19:13 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  608  ·  Fier

Marka 608

3 800 EUR

18 Dhj 15:01 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  608  ·  Fier

Mercedes Benz 608 D

3 800 EUR

10 Dhj 20:36 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  608  ·  Fier

Mercedes benz 608

3 800 EUR

03 Dhj 11:07 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  608  ·  Elbasan

OKAZION Mercedes 608

2 000 EUR

09 Nën 20:05 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  608  ·  Lezhë

benz

200 000 LEK

09 Pri 10:28 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  608  ·  Elbasan

Mercedes 608

2 200 EUR

07 Pri 12:01 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  608  ·  Korçë

shitet

2 500 EUR

06 Pri 17:48 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  608  ·  Durrës

shitet

2 500 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Mercedes-Benz 608 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione