Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz 308 Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Mercedes-Benz 308 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

17 Pri 11:32 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  308  ·  Mallakastër

SHITET OSE NDERROHET

7 500 EUR

17 Pri 11:13 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  308  ·  Fier

MERCEDES-BENZ 308 MUNDESI NDERRIMI

7 500 EUR

30 Mar 15:32 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  308  ·  Shkodër

Kamjoncin 308D

7 000 EUR

06 Mar 19:10 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  308  ·  Shkodër

Kamjoncin

7 000 EUR

22 Nën 22:39 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  308  ·  Lushnjë

Karroceri sprinteri

111 EUR

22 Nën 16:52 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  308  ·  Tiranë

U shit

3 900 EUR

03 Tet 11:55 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  308  ·  Lezhë

Mercedes Benz

14 000 LEK

13 Sht 23:22 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  308  ·  Fier

Shitet kamjocina

3 000 LEK

31 Jan 17:54 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  308  ·  Durrës

Mercedez Benc 308

2 800 EUR

15 Dhj 13:20 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  308  ·  Tiranë

Shitet sprinter freskues

600 000 LEK

24 Nën 08:46 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  308  ·  Kurbin

Shitet

5 500 LEK

22 Sht 09:51 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  308  ·  Lushnjë

Sprinter

1 EUR

03 Korr 10:01 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  308  ·  Korçë

FUGON SPRINTER

5 495 LEK Çmimi me zbritje

23 Pri 18:54 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  308  ·  Kurbin

Kamjonçin

5 000 EUR

25 Mar 08:08 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  308  ·  Tiranë

U shit flm Merrjep

2 500 LEK

08 Mar 13:27 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  308  ·  Elbasan

Kamjincine

4 000 LEK

12 Sht 11:49 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  308  ·  Vlorë

Shitet furgon Benz 308

10 Sht 05:01 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  308  ·  Fier

Shitur

19 Gush 14:59 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  308  ·  Korçë

Shitet

5 800 EUR

20 Korr 19:53 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  308  ·  Elbasan

Fugon Benz i bardhe

8 500 EUR

24 Qer 00:51 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  308  ·  Lezhë

Shitet per pjese

1 000 EUR

08 Qer 23:57 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  308  ·  Shkodër

Shitet Karrotrec

16 000 EUR

25 Mar 20:24 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  308  ·  Kolonjë

Kamiocine 308

1 000 EUR

09 Mar 00:15 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  308  ·  Lushnjë

��Mercedes benc ��

3 000 LEK

01 Jan 11:46 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  308  ·  Fier

Fugon

8 000 000 LEK

01 Jan 11:46 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  308  ·  Fier

Fugon

8 000 000 LEK

18 Dhj 16:14 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  308  ·  Korçë

Shitet

2 500 LEK

21 Nën 07:26 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  308  ·  Tiranë

Mercedes-Benz Sprinter 308

4 500 EUR

11 Gush 23:58 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  308  ·  Fier

Sprinter

04 Gush 10:27 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  308  ·  Fier

Sprinter

03 Gush 21:26 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  308  ·  Korçë

Shes makine mersedes benz

3 000 EUR

29 Korr 12:27 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  308  ·  Korçë

Kamjoncin Mercedes Benc

3 000 EUR

24 Korr 14:46 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  308  ·  Fier

Gabin shasi

200 000 LEK

18 Korr 13:14 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  308  ·  Berat

Mercedes-benz sprinter

3 400 EUR

01 Korr 14:42 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  308  ·  Vlorë

Furgon 308 14 + 1

3 500 EUR

14 Maj 01:30 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  308  ·  Berat

Mercedes-benz sprinter 308 cdi

3 900 EUR

10 Pri 10:59 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  308  ·  Pogradec

Ifa l 60

06 Mar 17:45 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  308  ·  Fier

Mercedes 308

2 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Mercedes-Benz 308 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione