Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz 19-22 Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Mercedes-Benz 19-22 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

01 Dhj 19:03 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  19-22  ·  Pogradec

4x4

800 LEK

22 Tet 20:59 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  19-22  ·  Pogradec

Kazan Alumini

6 000 EUR

04 Tet 09:38 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  19-22  ·  Pogradec

4x4 kazan

2 000 EUR Çmimi me zbritje

25 Pri 00:43 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  19-22  ·  Tiranë

19:22

18 000 EUR

16 Pri 13:23 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  19-22  ·  Mallakastër

Mercedes-Benz 19-22

1 LEK

09 Pri 20:09 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  19-22  ·  Tiranë

Mercedez benz 4x4

18 000 EUR

18 Mar 15:26 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  19-22  ·  Elbasan

Shiten

1 LEK

23 Shk 23:10 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  19-22  ·  Lezhë

Linje 4x4

4 000 EUR

02 Shk 18:00 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  19-22  ·  Tiranë

Kamjon 19-22

29 000 EUR

15 Jan 20:54 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  19-22  ·  Korçë

Kamion Mercedes Benz

1 LEK

26 Dhj 19:34 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  19-22  ·  Pogradec

4x4

2 500 EUR

21 Nën 19:21 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  19-22  ·  Elbasan

Shitet

1 EUR

10 Pri 16:52 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  19-22  ·  Korçë

Mercedez benx

1 LEK

05 Mar 19:49 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  19-22  ·  Pogradec

Ifa l50

1 EUR

28 Shk 12:15 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  19-22  ·  Tiranë

Shitet vetem kontinieri jo kamjoni

2 200 EUR

20 Jan 22:23 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  19-22  ·  Berat

1922 me porosi nga jasht

13 LEK

26 Dhj 17:45 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  19-22  ·  Shkodër

Mercedess Benz 19/22

25 000 EUR

09 Korr 00:11 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  19-22  ·  Korçë

Shes Kamion benz me vinc

10 000 000 LEK

27 Qer 06:25 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  19-22  ·  Tiranë

Shitet pirun palete

40 000 LEK

20 Pri 20:03 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  19-22  ·  Pogradec

4x4

1 200 EUR

27 Jan 19:24 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  19-22  ·  Tiranë

ATEGO 2000

18 600 EUR

27 Jan 00:52 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  19-22  ·  Dibër

Shes

25 000 EUR

03 Jan 18:29 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  19-22  ·  Bulqizë

1922

15 LEK

31 Gush 23:18 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  19-22  ·  Librazhd

Okazion

7 000 LEK

10 Korr 19:55 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  19-22  ·  Elbasan

Okazion

8 000 LEK

21 Shk 08:28 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  19-22  ·  Fier

Mercedes- Benz 1922 4x4

12 000 EUR Çmimi me zbritje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Mercedes-Benz 19-22 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione