Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz 16-22 Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Mercedes-Benz 16-22 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

17 Pri 08:40 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-22  ·  Tiranë

Tambure Mercedes benz 16 22

1 LEK

14 Pri 11:49 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-22  ·  Durrës

VINÇ GROVE 70 T

11 Pri 20:17 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-22  ·  Tropojë

SHITET

1 LEK

04 Pri 11:25 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-22  ·  Shkodër

Rimorkio

2 500 EUR

30 Mar 09:44 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-22  ·  Durrës

Kamion

2 500 EUR

14 Mar 09:31 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-22  ·  Mallakastër

okazion

11 Mar 22:32 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-22  ·  Elbasan

Mercedes Benz

03 Mar 17:56 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-22  ·  Elbasan

PALFINGER

40 LEK

22 Shk 20:32 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-22  ·  Malësi e Madhe

Shitet

7 000 EUR

22 Shk 19:50 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-22  ·  Malësi e Madhe

Sidi shpk

13 000 EUR

18 Shk 09:44 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-22  ·  Shkodër

benc

7 000 LEK

05 Shk 11:33 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-22  ·  Durrës

Vinc per kamion

2 500 EUR

29 Jan 11:40 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-22  ·  Librazhd

Kamiona ne shitje

26 EUR

25 Jan 21:10 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-22  ·  Berat

Romeo

15 500 EUR

25 Jan 02:43 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-22  ·  Berat

Romeo

15 500 EUR

10 Dhj 13:44 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-22  ·  Kurbin

kamion 4x4

15 500 EUR

05 Dhj 10:25 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-22  ·  Lezhë

Mercedes benz

10 Nën 14:15 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-22  ·  Durrës

Shitet

2 500 EUR

10 Tet 12:12 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-22  ·  Kurbin

Mb1622 4x4

15 500 EUR

29 Sht 07:35 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-22  ·  Lezhë

Shitet

33 000 EUR

19 Gush 12:17 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-22  ·  Berat

Romeo

15 500 LEK

04 Gush 17:56 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-22  ·  Kolonjë

Arganello

3 000 EUR

14 Korr 00:21 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-22  ·  Durrës

Vinc per kamion

2 600 EUR Çmimi me zbritje

05 Qer 15:41 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-22  ·  Berat

Shitet kamjon 4x4 16 22

15 000 EUR

30 Pri 09:39 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-22  ·  Kurbin

atlass 100.1

4 500 EUR

16 Pri 21:41 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-22  ·  Elbasan

Ok rh12

1 000 EUR Çmimi me zbritje

02 Pri 16:15 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-22  ·  Lezhë

mercedez benz

31 Mar 00:26 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-22  ·  Tiranë

Shitet pedane per atego.Okazion

600 EUR

25 Shk 19:53 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-22  ·  Lezhë

kamion

18 Nën 11:38 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-22  ·  Durrës

16-22

21 000 EUR

17 Nën 17:35 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-22  ·  Lezhë

mercedez benz

07 Nën 16:03 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-22  ·  Pogradec

4x4

160 000 LEK

01 Nën 21:28 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-22  ·  Kurbin

okazion 4x4

16 000 EUR

01 Nën 12:01 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-22  ·  Malësi e Madhe

shitet

27 Tet 17:10 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-22  ·  Kurbin

shitet ose nderrohet vinc atlas

5 300 EUR

20 Tet 21:13 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-22  ·  Sarandë

Kamjon 1622 me vinc

15 000 EUR

12 Tet 08:53 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-22  ·  Elbasan

Shitet 16 22

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Mercedes-Benz 16-22 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione