Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura MAN TGX Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | MAN TGX | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

17 Pri 13:02 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  TGX  ·  Elbasan

MAN TGX 2008 nga Zvicra Super Gjendje

18 500 EUR

16 Pri 14:08 Auto sallon Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  TGX  ·  Pogradec

MAN TGX 480

35 000 EUR

Shitësit të Besuar
14 Pri 10:50 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  TGX  ·  Elbasan

Man TGX 18.440 viti 2015 Euro6 super gjendje

27 000 EUR

08 Pri 20:58 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  TGX  ·  Kukës

Shitet - Kamion MAN TGX 680

23 300 EUR

07 Pri 11:33 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  TGX  ·  Tiranë

Man TGX 18-480 euro6

25 Sht 20:38 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  TGX  ·  Korçë

MAN TGX 18.440

22 000 EUR

25 Gush 18:58 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  TGX  ·  Korçë

Man

23 000 EUR

23 Maj 10:37 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  TGX  ·  Tiranë

Shitet MAN TGX 18.440

17 000 EUR

07 Nën 11:53 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  TGX  ·  Tiranë

Man TGX 18-500 euro6 - 2017

22 Tet 23:26 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  TGX  ·  Elbasan

KAMION MAN TGX 18 480 +cistern

36 000 EUR

22 Tet 09:47 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  TGX  ·  Elbasan

KAMION MAN TGX 18 480 +cistern

36 000 EUR

11 Sht 17:52 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  TGX  ·  Durrës

Man Tgx 18-440 euro6

19 Gush 20:50 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  TGX  ·  Durrës

Man TGX 18-500 euro6

07 Korr 10:14 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  TGX  ·  Elbasan

Man TGX400 okazion

13 500 EUR Çmimi me zbritje

14 Qer 13:00 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  TGX  ·  Tiranë

Man Tgx 18-440 euro6 / standard

15 Pri 14:51 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  TGX  ·  Tiranë

Man Tgx 18-440 euro6 / mega

31 Mar 10:25 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  TGX  ·  Tiranë

MAN TGX 18 440 euro6

25 Nën 19:42 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  TGX  ·  Elbasan

Kamion Man TGX 18-480 0693643166

23 500 EUR

28 Tet 18:06 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  TGX  ·  Kavajë

Shitet MAN euro5

1 EUR

19 Tet 10:50 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  TGX  ·  Tiranë

Shitet Man Tgx 440 + Trailer Minerva

25 000 EUR

20 Gush 10:24 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  TGX  ·  Tiranë

Man Tgx 18-480 euro6 / 2015

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | MAN TGX | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione