Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Iveco Stralis Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Iveco Stralis | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

19 Pri 11:31 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Iveco  ·  Stralis  ·  Elbasan

IVECO STRALIS 2007

1 LEK

17 Pri 15:12 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Iveco  ·  Stralis  ·  Tiranë

IVECO STRALIS AS440

15 000 EUR Çmimi me zbritje

08 Pri 22:03 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Iveco  ·  Stralis  ·  Durrës

Shitet

9 000 EUR

28 Mar 19:00 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Iveco  ·  Stralis  ·  Tiranë

Shitet koke iveco 450

17 Shk 19:45 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Iveco  ·  Stralis  ·  Tiranë

Shitet koke Iveco dhe trailer Cardi

15 000 EUR

16 Shk 17:49 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Iveco  ·  Stralis  ·  Tiranë

Shitet Iveco Koke Terheqese

7 000 EUR Çmimi me zbritje

12 Shk 21:02 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Iveco  ·  Stralis  ·  Fier

Iveco Stralis Euro 5 2010

12 000 EUR

27 Dhj 18:24 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Iveco  ·  Stralis  ·  Tiranë

Vinc 5 tone

5 000 EUR

24 Nën 21:57 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Iveco  ·  Stralis  ·  Tiranë

Shitet ose nderrohet

13 000 EUR

11 Nën 07:59 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Iveco  ·  Stralis  ·  Tiranë

Shes

10 Nën 18:24 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Iveco  ·  Stralis  ·  Tiranë

Iveco Stralis 450 EEV

13 000 EUR

10 Nën 18:23 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Iveco  ·  Stralis  ·  Tiranë

Iveco Stralis Euro 6 + Schwarzmuller

35 000 EUR

17 Tet 12:33 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Iveco  ·  Stralis  ·  Tiranë

IVECO STRALIS

07 Gush 00:07 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Iveco  ·  Stralis  ·  Kavajë

Iveko stralis me vinç

36 EUR

08 Qer 19:00 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Iveco  ·  Stralis  ·  Tiranë

Iveco Stralis 450

22 Gush 09:06 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Iveco  ·  Stralis  ·  Tiranë

Iveco

24 Mar 12:41 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Iveco  ·  Stralis  ·  Vlorë

Shitet Trailer Iveco

15 000 EUR

03 Mar 10:30 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Iveco  ·  Stralis  ·  Elbasan

Iveco

20 Shk 14:36 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Iveco  ·  Stralis  ·  Durrës

iveco stralis 450

15 500 EUR

12 Jan 14:29 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Iveco  ·  Stralis  ·  Tiranë

IVECO 460

26 Nën 09:33 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Iveco  ·  Stralis  ·  Tiranë

Iveco

30 EUR

19 Nën 09:44 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Iveco  ·  Stralis  ·  Elbasan

Okazjon shitet ose nderrohet !!

4 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Iveco Stralis | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione