Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Ford Të gjitha në Shqipëria

Model Tjeter , 115
Transit , 573
Transit , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Ford | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:44 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Durrës

BLEJ MAKINA

3 000 EUR

Online
Sot 08:03 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Ford 4aks

15 Pri 22:00 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Shitet kamionqine vitit 2007

1 EUR

15 Pri 08:35 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Durrës

Transport Mallrash

1 LEK

14 Pri 18:11 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Durrës

Ford veteshkrkues

1 LEK Çmimi me zbritje

13 Pri 19:33 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Vlorë

FORD TRANSIT

4 200 EUR

10 Pri 20:04 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Kurbin

Shitet

2 700 EUR

08 Pri 21:23 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Shitet kamionqine vitit 2007

1 EUR

07 Pri 12:03 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Berat

Ford Transit

8 500 EUR

06 Pri 21:52 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Berat

Ford Transit

8 500 EUR

04 Pri 21:40 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Shitet kamionqine vitit 2007

1 EUR

03 Pri 12:14 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Durrës

Furgon

6 400 EUR

02 Pri 20:38 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Shitet kamionqine vitit 2007

1 EUR

31 Mar 20:57 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Shitet kamionqine vitit 2007

1 EUR

29 Mar 12:46 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Durrës

Ford transit veteshkarkues

13 000 EUR

26 Mar 16:01 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Korçë

Motor fordi

400 LEK

24 Mar 18:15 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Shitet kamionqine vitit 2007

1 EUR

24 Mar 12:39 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Fier

Ford transit

11 000 EUR

23 Mar 22:22 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Shitet kamionqine vitit 2007

1 EUR

22 Mar 18:18 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Fier

Rimorkio,Rimorqo

18 Mar 21:55 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Shitet kamionqine vitit 2007

1 EUR

17 Mar 17:04 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Vlorë

Fod Transit Costum H1-L2 E6

14 550 EUR

15 Mar 18:49 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Shitet kamionqine vitit 2007

13 500 EUR

13 Mar 19:46 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Shitet kamionqine vitit 2007

13 500 EUR

06 Mar 20:27 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Shitet kamionqine vitit 2007

1 EUR

05 Mar 18:35 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Shitet kamionqine vitit 2007

1 EUR

03 Mar 08:57 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Ford 4 AKS

21 Shk 19:51 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Durrës

Ford transit

4 500 EUR

21 Shk 17:47 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Shitet kamionqine vitit 2007

15 000 EUR

18 Shk 21:29 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Shitet kamionqine vitit 2007

1 EUR

15 Shk 10:32 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

FORD TRANSIT 7 VENDE VET SHKARKUESE 2013

19 000 EUR

11 Shk 16:19 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Shitet kamionqine vitit 2007

13 500 EUR

11 Shk 02:10 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Vlorë

Ford transit

2 500 EUR Çmimi me zbritje

08 Shk 20:25 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Shitet kamionqine vitit 2007

1 EUR

07 Shk 20:56 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Elbasan

U shit flm

8 500 EUR

06 Shk 20:31 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Shitet kamionqine vitit 2007

1 EUR

06 Shk 08:12 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet 4-AKS

03 Shk 20:43 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Shitet kamionqine vitit 2007

1 EUR

03 Shk 17:38 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Fier

Ford Transit Kamiocin

18 000 EUR

01 Shk 18:18 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Shitet kamionqine vitit 2007

1 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Ford | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione