Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura DAC Trucks Model tjeter Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | DAC Trucks Model tjeter | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:34
Linku:
Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  DAC Trucks  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

DAF

30 EUR Çmimi me zbritje


Sot 18:34
Linku:
Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  DAC Trucks  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

DAF

30 EUR Çmimi me zbritje

Sot 09:33 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  DAC Trucks  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Reduktor

1 EUR

26 Jan 10:47 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  DAC Trucks  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Kamioncine DFSK

7 500 EUR

14 Jan 12:01 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  DAC Trucks  ·  Model tjeter  ·  Vlorë

Shitet

46 EUR

10 Nën 21:45 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  DAC Trucks  ·  Model tjeter  ·  Kurbin

Rimorkator

15 000 EUR

05 Nën 00:57 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  DAC Trucks  ·  Model tjeter  ·  Kurbin

Rimojkator

15 000 EUR

21 Maj 22:22 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  DAC Trucks  ·  Model tjeter  ·  Durrës

Shitet

4 000 EUR

12 Pri 13:26 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  DAC Trucks  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Daf

2 500 EUR Çmimi me zbritje

02 Pri 12:18 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  DAC Trucks  ·  Model tjeter  ·  Pogradec

Shitet fadroma

1 EUR

20 Mar 12:03 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  DAC Trucks  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Kamion Daf

27 000 EUR

18 Korr 07:07 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  DAC Trucks  ·  Model tjeter  ·  Berat

Rimorkiator

20 LEK

15 Maj 15:57 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  DAC Trucks  ·  Model tjeter  ·  Durrës

Shitet Fadroma

9 500 EUR

03 Shk 15:08 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  DAC Trucks  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Shitet kamjoncin

800 000 LEK

22 Jan 17:31 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  DAC Trucks  ·  Model tjeter  ·  Durrës

Miniskavator

5 500 EUR

17 Sht 14:12 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  DAC Trucks  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Shiten mjete pune

1 EUR

17 Sht 14:00 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  DAC Trucks  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Shiten mjete pune

1 EUR

22 Qer 22:50 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  DAC Trucks  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Okazion

17 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | DAC Trucks Model tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione