Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes Të gjitha në Berat

AWD , 1
Ford , 16
Iveco , 23
MAN , 41
Scania , 18
Skoda , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose lokacione Berat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Berat ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 10:30 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Iveco  ·   ·  Berat

IVECO EUROCARGO

13 500 EUR

Dje 10:28 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Berat

MAN TGL

14 500 EUR

Dje 07:51 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  Sprinter  ·  Berat

Sprinter 411 viti 2008

13 000 EUR Çmimi me zbritje

14 Qer 19:06 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Shitet fiat iveco 4x4

10 000 EUR

14 Qer 19:04 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Berat

SHITET MAN 4 AKS

30 000 EUR

14 Qer 06:05 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Berat

MAN TGA

35 EUR

09 Qer 11:29 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Rimorkio-Trailer

800 LEK

04 Qer 17:45 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  914  ·  Berat

Pjes

1 LEK

25 Maj 18:13 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  914  ·  Berat

Pjes

1 LEK

22 Maj 08:40 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  914  ·  Berat

Pjes

1 LEK

19 Maj 18:19 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  914  ·  Berat

Pjes

1 LEK

18 Maj 15:31 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  814  ·  Berat

Pjes

1 LEK

18 Maj 11:10 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Shitet Rimorkio

3 700 EUR Çmimi me zbritje

17 Maj 08:52 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  814  ·  Berat

Pjes

1 LEK

17 Maj 01:02 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  143  ·  Berat

Scania 143 500

7 000 EUR

15 Maj 21:28 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  914  ·  Berat

Pjes

1 LEK

15 Maj 13:51 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  814  ·  Berat

Mercedes

1 LEK

04 Maj 11:18 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  1320  ·  Berat

Mercedes

12 000 LEK

28 Pri 19:53 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  1320  ·  Berat

Mercedes

12 000 LEK

21 Pri 17:03 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Serbator

300 LEK

21 Pri 00:57 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  13-17  ·  Berat

Shitet ose nderohet

10 000 EUR

15 Pri 14:56 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Markë tjetër  ·  JCB  ·  Berat

Fadrom JCB

12 000 EUR

11 Pri 20:49 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  711  ·  Berat

Pjes

1 EUR

11 Pri 20:43 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Serbator

300 LEK

07 Pri 12:03 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Berat

Ford Transit

8 500 EUR

06 Pri 21:52 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Berat

Ford Transit

8 500 EUR

31 Mar 12:54 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  114L  ·  Berat

Okazion

10 500 EUR

29 Mar 09:22 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Markë tjetër  ·  Caterpillar  ·  Berat

eskavator caterpillar

1 LEK

29 Mar 09:18 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Markë tjetër  ·  HITACHI  ·  Berat

Eskavator hitaci

25 Mar 18:45 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Furgon

9 500 EUR

19 Mar 15:23 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  1320  ·  Berat

Mercedes

300 LEK

17 Mar 13:39 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Shitet Rimorkio

99 999 LEK

15 Mar 12:06 Auto sallon Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  380  ·  Berat

Shitet

1 EUR

Shitësit të Besuar
14 Mar 08:11 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  1320  ·  Berat

Mercedes

12 000 LEK

07 Mar 19:55 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  1320  ·  Berat

Mercedes

12 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Berat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione