Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Yanmar Të gjitha në Shqipëria

F165 , 90
F165 , 11
F165 , 6
F165 , 9
KE3 , 1
YM17D , 1
YM1602 , 1
YM1620 , 1
YM2000 , 5

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Yanmar | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

24 Maj 00:40 Traktorë  ·  Yanmar  ·  YM2000  ·  Lushnjë

Frez

700 LEK

19 Maj 20:30 Traktorë  ·  Yanmar  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Shitet.

10 500 LEK

16 Maj 15:02 Traktorë  ·  Yanmar  ·  YM17D  ·  Korçë

pa letra

1 500 EUR

29 Pri 17:42 Traktorë  ·  Yanmar  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Yanmar 22 kf 4x4

24 Mar 17:35 Traktorë  ·  Yanmar  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Yanmar YM4220D

7 500 LEK

04 Mar 16:27 Traktorë  ·  Yanmar  ·  YM2000  ·  Pogradec

zetor

6 500 LEK

15 Jan 19:07 Traktorë  ·  Yanmar  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Yanmar F255

7 200 LEK

19 Dhj 18:06 Traktorë  ·  Yanmar  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Zetor Yanmar AF 26

15 Dhj 20:36 Traktorë  ·  Yanmar  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

yanmar RS 33

10 000 LEK

11 Nën 15:12 Traktorë  ·  Yanmar  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Traktor yanmar 30 kuaj fuqi 4x 4

750 000 LEK

11 Nën 14:58 Traktorë  ·  Yanmar  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Traktor

7 500 000 LEK

15 Tet 08:17 Traktorë  ·  Yanmar  ·  Model Tjeter  ·  Librazhd

Zetor

2 000 LEK

02 Tet 20:21 Traktorë  ·  Yanmar  ·  YM1620  ·  Lushnjë

Shite traktoe

3 000 EUR

01 Tet 14:49 Traktorë  ·  Yanmar  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

+303271121740

3 000 EUR

08 Sht 00:24 Traktorë  ·  Yanmar  ·  YM2000  ·  Krujë

Shitet

3 500 LEK

14 Gush 00:33 Traktorë  ·  Yanmar  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Shitje

1 EUR

13 Shk 18:41 Traktorë  ·  Yanmar  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Shitet Traktori Yanmar

3 000 LEK

29 Dhj 23:21 Traktorë  ·  Yanmar  ·  F165  ·  Shkodër

Freze

320 EUR

19 Dhj 11:59 Traktorë  ·  Yanmar  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Traktor yanmar

21 Nën 02:19 Traktorë  ·  Yanmar  ·  Model Tjeter  ·  Pogradec

Traktor yanmar F20D

5 000 EUR

11 Nën 00:14 Traktorë  ·  Yanmar  ·  Model Tjeter  ·  Pogradec

Traktor yanmar F20D

6 000 EUR

07 Nën 21:53 Traktorë  ·  Yanmar  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Traktor yanmar F20D

5 500 EUR

11 Tet 13:14 Traktorë  ·  Yanmar  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Traktor Yanmar FX26

23 Sht 14:06 Traktorë  ·  Yanmar  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Yanmar

1 EUR

05 Sht 19:50 Traktorë  ·  Yanmar  ·  Model Tjeter  ·  Fier

TS354 C

31 Gush 15:51 Traktorë  ·  Yanmar  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Traktor YANMAR

1 EUR

06 Korr 15:20 Traktorë  ·  Yanmar  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Traktor yanmar

1 LEK

25 Maj 21:15 Traktorë  ·  Yanmar  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

SHITET

12 LEK

12 Maj 20:40 Traktorë  ·  Yanmar  ·  Model Tjeter  ·  Devoll

Yanmar CT45 me Zinxhira Gome

9 800 000 LEK

15 Pri 21:53 Traktorë  ·  Yanmar  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Yanmar fx 435

15 Pri 15:43 Traktorë  ·  Yanmar  ·  YM2000  ·  Krujë

Shitet

5 500 LEK

29 Mar 20:40 Traktorë  ·  Yanmar  ·  F165  ·  Lezhë

Zetor kinez

04 Mar 17:36 Traktorë  ·  Yanmar  ·  KE3  ·  Kukës

ford

3 500 EUR

14 Shk 02:41 Traktorë  ·  Yanmar  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

shitet freze janmar

1 000 EUR

13 Shk 20:40 Traktorë  ·  Yanmar  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Okazion Traktor Yanmar 26fx

09 Shk 21:26 Traktorë  ·  Yanmar  ·  Model Tjeter  ·  Kavajë

zetor

5 500 EUR

30 Jan 19:43 Traktorë  ·  Yanmar  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Traktor

04 Jan 06:06 Traktorë  ·  Yanmar  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Yanmar 18 per pjese

1 EUR

02 Jan 09:13 Traktorë  ·  Yanmar  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Traktor

16 Dhj 16:57 Traktorë  ·  Yanmar  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet yanam Fx18

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Yanmar | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione