Mat | Makina bujqësore dhe pyllore | Traktorë

22 Korr 11:25 ,

Zetor uliman

4 700 EUR

04 Korr 20:10 ,

Fjat

2 500 LEK

28 Maj 12:42 ,

Shitet

7 LEK

06 Maj 11:28 ,

Shitet Zetori Iseki

9 000 000 LEK

17 Pri 22:26 ,

SHITET ZETOR ISEKI

9 000 000 LEK

27 Mar 18:14 ,

Shitet

1 LEK

13 Dhj 20:30 ,

Deutz Fahr D.7206

12 000 000 LEK

25 Tet 11:45 ,

Zetor kubota

23 000 LEK

21 Tet 22:29 ,

Deutz Fahr 72 06

12 500 000 LEK

10 Sht 23:07 ,

DEUTZ FAHR 72 06

12 500 000 LEK

23 Gush 01:53 ,

Iseki267 japonez 4x4 40 k fuqi

6 500 EUR

27 Korr 12:13 ,

iseki

6 EUR

25 Qer 17:51 ,

Traktor Carraro

1 LEK

12 Qer 14:24 ,

Iseki

6 000 EUR

22 Pri 11:50 ,

Shitet Traktor Iseki

9 000 000 LEK

18 Tet 23:15 ,

DEUTZ FAHR

15 000 EUR

18 Sht 15:38 ,

Landini

5 500 LEK

15 Korr 21:56 ,

Landini DT 6000 specijql

6 000 EUR

12 Korr 07:09 ,

Iseki japonez

7 000 EUR

28 Pri 09:38 ,

Traktor

7 000 LEK

10 Mar 19:21 ,

Foton euroking 35

8 200 LEK

04 Jan 20:18 ,

shitet zetor

7 000 000 LEK

16 Gush 10:44 ,

john deere

16 000 000 LEK

28 Qer 20:54 ,

Zetor

800 000 LEK

24 Gush 16:58 ,

zitor FORD 4600

6 000 000 LEK

24 Gush 12:58 ,

ford

6 000 000 LEK

03 Mar 19:06 ,

Zetor imt 539

3 000 EUR

16 Jan 22:08 ,

Zetor iseki 267

7 500 EUR

16 Nën 20:43 ,

iseki 267

7 500 EUR

20 Korr 12:44 ,

Lamburghini 956Në fillim