Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Same Aurora Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Same Aurora | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

31 Jan 12:44 Traktorë  ·  Same  ·  Aurora  ·  Korçë

Freze Muratori

1 200 LEK

11 Dhj 08:08 Traktorë  ·  Same  ·  Aurora  ·  Lushnjë

Shite

8 LEK

15 Maj 15:59 Traktorë  ·  Same  ·  Aurora  ·  Durrës

Okazjone Traktor same 60 cv 3 Pistona Perfekte

3 700 EUR

14 Mar 22:42 Traktorë  ·  Same  ·  Aurora  ·  Peqin

Same Aurora 45 Kw

16 Jan 19:58 Traktorë  ·  Same  ·  Aurora  ·  Lushnjë

Zetor

12 000 000 LEK

16 Dhj 19:52 Traktorë  ·  Same  ·  Aurora  ·  Durrës

Same 45 kuaj ose ndrohet

5 000 LEK

21 Gush 19:51 Traktorë  ·  Same  ·  Aurora  ·  Lushnjë

Shite ose ndrhoet

2 LEK

10 Shk 20:47 Traktorë  ·  Same  ·  Aurora  ·  Shkodër

She’s. Traktor same aurora.

08 Sht 19:13 Traktorë  ·  Same  ·  Aurora  ·  Tiranë

Shitet

5 000 EUR

24 Korr 18:05 Traktorë  ·  Same  ·  Aurora  ·  Korçë

pomp vaditse naft

500 EUR

03 Pri 20:21 Traktorë  ·  Same  ·  Aurora  ·  Durrës

Frez 215 cm

2 000 LEK Çmimi me zbritje

22 Mar 12:18 Traktorë  ·  Same  ·  Aurora  ·  Tiranë

SHITET ZETOR NE GJENDJE SHUME TE MIRE

550 000 LEK

02 Mar 08:11 Traktorë  ·  Same  ·  Aurora  ·  Shkodër

kose bari 1.45dhe mbledhse bari 2.20

1 100 EUR Çmimi me zbritje

29 Jan 12:00 Traktorë  ·  Same  ·  Aurora  ·  Lushnjë

shite me korrse

6 LEK

19 Nën 20:31 Traktorë  ·  Same  ·  Aurora  ·  Lushnjë

shitet

170 LEK Çmimi me zbritje

03 Nën 20:29 Traktorë  ·  Same  ·  Aurora  ·  Lushnjë

mose perdorimi

5 500 LEK

08 Sht 01:32 Traktorë  ·  Same  ·  Aurora  ·  Elbasan

zetor same

5 000 LEK

07 Qer 21:58 Traktorë  ·  Same  ·  Aurora  ·  Lushnjë

Mledhse

8 EUR Çmimi me zbritje

19 Nën 07:52 Traktorë  ·  Same  ·  Aurora  ·  Kucovë

Goma per traktore

22 000 LEK

01 Tet 19:08 Traktorë  ·  Same  ·  Aurora  ·  Fier

Same

02 Qer 15:44 Traktorë  ·  Same  ·  Aurora  ·  Lushnjë

Traktor kines shum ne gjendje te mir

25 Mar 22:51 Traktorë  ·  Same  ·  Aurora  ·  Kukës

Traktor universal

1 300 EUR

24 Mar 08:43 Traktorë  ·  Same  ·  Aurora  ·  Krujë

SAME AURORA 45

20 Gush 13:32 Traktorë  ·  Same  ·  Aurora  ·  Krujë

Zetot same atlanta 45

06 Korr 14:14 Traktorë  ·  Same  ·  Aurora  ·  Berat

Traktor Sam Aurora

31 Maj 17:44 Traktorë  ·  Same  ·  Aurora  ·  Krujë

Zitor

09 Mar 17:41 Traktorë  ·  Same  ·  Aurora  ·  Elbasan

Ofert shitje

3 100 EUR

04 Shk 10:38 Traktorë  ·  Same  ·  Aurora  ·  Librazhd

Same Aurora 45

400 000 LEK

13 Pri 20:30 Traktorë  ·  Same  ·  Aurora  ·  Kurbin

Zitor same me te gjitha agrigatet

14 000 EUR

08 Pri 18:55 Traktorë  ·  Same  ·  Aurora  ·  Kurbin

Zitor same 45

14 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Same Aurora | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione