Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Masey Ferguson 145 Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Masey Ferguson 145 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 16:42 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  145  ·  Korçë

Shitet

1 200 EUR

01 Shk 21:12 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  145  ·  Lushnjë

����E 514����

1 EUR

24 Sht 16:26 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  145  ·  Shkodër

Shitet

05 Sht 18:41 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  145  ·  Lushnjë

Shiten Traktor Valmet dhe Kubota

12 Gush 17:37 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  145  ·  Berat

Pjes

1 LEK

03 Gush 00:46 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  145  ·  Peqin

shitet frez sigma

2 LEK

19 Maj 09:50 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  145  ·  Lushnjë

Plug 4

4 400 000 LEK

05 Pri 13:27 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  145  ·  Lushnjë

traktor Yanmar.

350 000 LEK

11 Mar 17:58 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  145  ·  Pogradec

Shitett Makin Mbjellse

1 EUR

02 Dhj 18:20 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  145  ·  Lushnjë

Shite ose ndrhoet

8 EUR

28 Tet 08:12 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  145  ·  Librazhd

Pluke

900 LEK

21 Tet 03:39 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  145  ·  Vlorë

Okazion traktor me goma

4 000 EUR

05 Korr 18:23 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  145  ·  Tiranë

Shitet realtor me plugje 2 cope dt 49

700 000 LEK

05 Maj 18:30 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  145  ·  Krujë

okazion

25 Pri 20:34 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  145  ·  Kukës

ford

3 500 EUR

03 Mar 17:11 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  145  ·  Lezhë

Plug frezë dhe rimorkio

4 500 EUR

10 Tet 16:04 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  145  ·  Fier

Ford 4000

8 000 LEK

30 Gush 20:13 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  145  ·  Korçë

Shitet masey ferguson !!!!

400 000 LEK

09 Korr 00:12 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  145  ·  Durrës

Mbledhese barit repossi

2 000 LEK

12 Qer 22:08 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  145  ·  Malësi e Madhe

Rreshel

04 Qer 07:31 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  145  ·  Dibër

Shitet Korrese Bari e re

800 EUR

18 Maj 19:05 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  145  ·  Krujë

Zetor

5 000 LEK

15 Pri 19:47 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  145  ·  Lushnjë

Shite

1 LEK

11 Mar 21:32 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  145  ·  Kavajë

Plug

400 LEK

25 Shk 18:38 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  145  ·  Tepelenë

Okazion

600 EUR

07 Shk 11:55 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  145  ·  Elbasan

Frez

1 700 LEK

28 Jan 19:08 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  145  ·  Shkodër

Frez 160

23 Dhj 11:25 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  145  ·  Tropojë

kose e dubraves kroacis

700 000 LEK

08 Dhj 03:24 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  145  ·  Lushnjë

Shite dum dum

1 700 LEK

08 Qer 15:18 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  145  ·  Shkodër

Zitor

55 000 LEK

23 Maj 19:42 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  145  ·  Korçë

shitet freza 145

500 LEK

15 Pri 20:27 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  145  ·  Shkodër

Shitet dhamarina

9 EUR

02 Pri 19:01 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  145  ·  Elbasan

Pjese per kubota Mx 5000 dhe gl 32..

300 LEK

29 Mar 12:53 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  145  ·  Pogradec

Shitet per arsye mos perdorimi

7 000 000 LEK

27 Mar 19:26 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  145  ·  Durrës

Shes gome freze

4 500 LEK

14 Shk 18:53 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  145  ·  Berat

Fiat 4×4

1 000 EUR

12 Jan 01:17 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  145  ·  Shkodër

Traktor ferguson45

150 000 LEK

10 Nën 10:49 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  145  ·  Berat

Kubota 32

05 Nën 19:28 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  145  ·  Shkodër

Plug

320 EUR

05 Nën 19:28 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  145  ·  Elbasan

Okazion

20 Tet 08:57 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  145  ·  Elbasan

Okazion

18 Tet 23:35 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  145  ·  Gjirokastër

okazin

5 000 EUR

18 Tet 19:25 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  145  ·  Elbasan

Okazion

2 500 EUR

11 Tet 19:30 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  145  ·  Elbasan

Okazion

2 500 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Masey Ferguson 145 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione