Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Masey Ferguson 135 Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Masey Ferguson 135 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

18 Mar 19:37 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  135  ·  Korçë

kove per traktor

06 Mar 13:49 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  135  ·  Lushnjë

Dengje tershere me far

4 LEK

13 Shk 11:04 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  135  ·  Berat

GjonDir 2017 madin usa 745or

1 123 EUR

04 Shk 10:17 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  135  ·  Lezhë

Traktor 35

1 LEK

01 Dhj 22:42 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  135  ·  Korçë

Plug

500 LEK

05 Qer 10:32 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  135  ·  Lezhë

Shitet !!! BCS

1 800 EUR

19 Mar 16:35 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  135  ·  Mallakastër

d 68 06

6 000 EUR

13 Shk 23:44 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  135  ·  Elbasan

Tractor massy ferguson

4 000 LEK

06 Shk 14:51 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  135  ·  Korçë

Pompe sperkatese

2 000 EUR

05 Shk 11:13 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  135  ·  Elbasan

❌shitet❌

15 000 EUR

30 Nën 07:14 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  135  ·  Berat

Pomp per sperkatje 800L

850 EUR

31 Tet 14:50 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  135  ·  Kukës

Shiten mjetet bujqesore

29 Tet 14:02 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  135  ·  Berat

MJELLSE NODET me 25 Rreshta

2 100 EUR

12 Tet 17:53 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  135  ·  Berat

Traktor

150 000 LEK

19 Sht 10:16 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  135  ·  Elbasan

Massey ferguson 135

7 LEK

28 Korr 21:50 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  135  ·  Tiranë

Frez

800 LEK

24 Korr 17:49 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  135  ·  Elbasan

Massey ferguson 135

02 Maj 10:54 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  135  ·  Elbasan

Mjellse gruri dhe jonxhe

1 000 EUR

20 Pri 17:36 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  135  ·  Librazhd

Shitet

07 Pri 20:55 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  135  ·  Elbasan

Ferguson 50kf

4 500 LEK

06 Pri 14:20 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  135  ·  Lushnjë

Shitet

05 Pri 12:09 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  135  ·  Elbasan

Plug 3 vesh

1 LEK Çmimi me zbritje

20 Mar 14:47 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  135  ·  Dibër

Dumdum kinez

1 500 EUR

18 Mar 18:05 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  135  ·  Has

Shesim rromojke dumdumi

18 Jan 02:30 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  135  ·  Berat

Shes 50 ton GRUR

30 EUR

15 Jan 03:16 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  135  ·  Elbasan

Ferguson 50kf

4 500 LEK Çmimi me zbritje

08 Jan 04:55 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  135  ·  Vlorë

Okazion

400 000 LEK

21 Dhj 18:56 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  135  ·  Korçë

Shitet

1 LEK

20 Dhj 20:16 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  135  ·  Shkodër

Traktor me frez

4 300 EUR

11 Dhj 14:12 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  135  ·  Lushnjë

Masseyferguson 135

23 Nën 09:47 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  135  ·  Lushnjë

Frez

24 Tet 19:18 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  135  ·  Korçë

Traktor

15 000 LEK

15 Tet 03:28 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  135  ·  Lushnjë

Mbledhese bari

15 Sht 14:43 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  135  ·  Berat

Shitet traktor internacional

15 Gush 18:29 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  135  ·  Korçë

Zetor ne shitje

2 200 LEK

24 Qer 18:04 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  135  ·  Lezhë

Shitet landini 6500

1 111 111 111 LEK

01 Qer 19:12 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  135  ·  Devoll

Traktor

2 500 EUR

01 Qer 10:15 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  135  ·  Korçë

Beke per vaditje

1 LEK

31 Maj 01:57 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  135  ·  Lushnjë

Freze masko

24 Maj 08:39 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  135  ·  Kolonjë

Korse italiane

2 500 EUR

08 Maj 02:01 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  135  ·  Lushnjë

Mbledhse bari

800 EUR

27 Pri 18:06 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  135  ·  Lezhë

Okazion

350 000 LEK

14 Pri 14:30 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  135  ·  Berat

Traktor kubota

26 Mar 08:16 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  135  ·  Durrës

pompe vaditje

1 500 EUR

18 Mar 20:30 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  135  ·  Berat

Shitet shperndars

120 LEK

07 Mar 10:42 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  135  ·  Dibër

Shitet

28 Shk 18:38 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  135  ·  Lushnjë

Ferguson 135

19 Shk 09:47 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  135  ·  Elbasan

Antonio carraro

05 Shk 08:52 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  135  ·  Mat

Shitet

2 500 EUR

22 Jan 11:31 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  135  ·  Kolonjë

Shitet per arsye emigrimi

9 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Masey Ferguson 135 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione