Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Masey Ferguson Të gjitha në Shqipëria

135 , 173
145 , 44
165 , 51
188 , 27
275 , 65
293 , 10
298 , 19
3070 , 22
539 , 1
595 , 34
6170 , 10
Model Tjeter , 317

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Masey Ferguson | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

23 Maj 22:51 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·   ·  Kukës

Massey ferguson 284s

92 EUR

23 Maj 16:20 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  Model Tjeter  ·  Lezhë

Masey ferguson 275

20 Maj 09:41 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  Model Tjeter  ·  Berat

•MIKSER 5 m3, 3 m3, 2 m3

09 Maj 09:15 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  Model Tjeter  ·  Fier

LANDINI 8880

08 Maj 21:37 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  Model Tjeter  ·  Has

Masey Ferguson 550

6 000 EUR

05 Maj 16:45 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  Model Tjeter  ·  Kolonjë

Okazion - Shitet Zetor Masey Ferguson

13 000 LEK Çmimi me zbritje

04 Maj 21:46 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  188  ·  Fier

Shitet traktor dt 75 3500 euro

3 500 EUR

25 Pri 16:08 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  165  ·  Kukës

shiten traktorat te sapoardhur nga swiss ����

24 Pri 20:59 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Okazion����

1 LEK

24 Pri 16:42 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  145  ·  Korçë

Shitet

1 200 EUR

16 Pri 20:27 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Massey Ferguson 3630

10 Pri 20:43 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Ferguson ne gjendje perfkte

2 200 EUR

09 Pri 18:37 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  298  ·  Korçë

Shitet massey ferguson

8 900 EUR

09 Pri 11:31 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Ferguson

2 200 EUR

08 Pri 12:47 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Shitet ferguson

1 LEK

07 Pri 19:46 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  Model Tjeter  ·  Pogradec

Shitet okazion

2 200 EUR

07 Pri 19:42 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  Model Tjeter  ·  Pogradec

Ferguson ne shitje

2 200 EUR

07 Pri 12:06 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  Model Tjeter  ·  Pogradec

Ferguson 130

2 000 EUR

24 Mar 10:53 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  275  ·  Lezhë

Plug edhe frez

3 000 LEK

18 Mar 19:37 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  135  ·  Korçë

kove per traktor

06 Mar 13:49 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  135  ·  Lushnjë

Dengje tershere me far

4 LEK

05 Mar 21:32 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Traktor

4 000 EUR

01 Mar 14:45 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  165  ·  Berat

Tefe 42

123 EUR

24 Shk 17:44 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  165  ·  Korçë

Ferguson 165

5 999 LEK

14 Shk 23:29 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  165  ·  Korçë

shitet Masey Ferguson arsye emigrimi

5 500 EUR

13 Shk 11:04 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  135  ·  Berat

GjonDir 2017 madin usa 745or

1 123 EUR

12 Shk 22:51 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  275  ·  Lushnjë

Massey ferguson

14 LEK

12 Shk 22:45 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  275  ·  Lushnjë

Massey ferguson

14 LEK

04 Shk 10:17 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  135  ·  Lezhë

Traktor 35

1 LEK

03 Shk 21:29 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  275  ·  Shkodër

Zetor 6911

01 Shk 21:12 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  145  ·  Lushnjë

����E 514����

1 EUR

20 Jan 19:00 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  165  ·  Mallakastër

Massey ferguson

4 500 LEK

09 Jan 14:42 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  165  ·  Elbasan

Shitet

8 300 LEK

16 Dhj 13:33 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  595  ·  Kavajë

Mf 595

8 LEK

01 Dhj 22:42 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  135  ·  Korçë

Plug

500 LEK

07 Nën 09:13 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Massey ferguson 3050

29 Sht 18:22 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  165  ·  Pogradec

Traktorë Kubota 17

5 500 EUR

24 Sht 16:26 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  145  ·  Shkodër

Shitet

07 Sht 18:37 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  188  ·  Kavajë

Shitet autokomajna

30 EUR

05 Sht 18:41 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  145  ·  Lushnjë

Shiten Traktor Valmet dhe Kubota

29 Gush 00:05 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  275  ·  Librazhd

Zetor 410

6 400 EUR

12 Gush 17:37 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  145  ·  Berat

Pjes

1 LEK

03 Gush 00:46 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  145  ·  Peqin

shitet frez sigma

2 LEK

26 Korr 20:25 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  188  ·  Pogradec

Zetor

3 200 EUR

29 Qer 14:28 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  Model Tjeter  ·  Lezhë

Mesey ferguson

5 000 LEK

05 Qer 10:32 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  135  ·  Lezhë

Shitet !!! BCS

1 800 EUR

28 Maj 10:06 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  3070  ·  Korçë

shitet Fergusoni

1 100 000 LEK

25 Maj 16:57 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  275  ·  Lushnjë

Fiat

1 LEK

19 Maj 09:50 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  145  ·  Lushnjë

Plug 4

4 400 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Masey Ferguson | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione